Zbiorniki UHP i ZPLW

Filtry
Pojemność (litr)
-
Szerokość (cm)
-
Długość (cm)
-
Wysokość bez pokrywki (cm)
-
Cena
-
zbiornik UHP 60 litrów wysokość 66,3 średnica 36,3 Waterflex

Zbiornik na wodę pitną V-60

160.00 zł netto
Dodano! Nie można dodać więcej!
k-60 waterflex

Zbiornik na wodę pitną K-60

139.00 zł netto
Dodano! Nie można dodać więcej!
zbiornik UHP 75 litrów 40,3x40,3x80,9 Waterflex

Zbiornik na wodę pitną C-75

187.00 zł netto
Dodano! Nie można dodać więcej!
zbiornik UHP 85 litrów 70x43x44 Waterflex

Zbiornik na wodę pitną G-85

163.00 zł netto
Dodano! Nie można dodać więcej!
zbiornik UHP 95 litrów 80x80x19 Waterflex

Zbiornik PRYSZNIC-100 litrów

206.00 zł netto
Dodano! Nie można dodać więcej!
zbiornik UHP 100 litrów wysokość 65 średnica 48 Waterflex

Zbiornik na wodę pitną V-100

192.00 zł netto
Dodano! Nie można dodać więcej!
zbiornik UHP 100 litrów wysokość 91,3 średnica 40 Waterflex

Zbiornik na wodę pitną V-105

180.00 zł netto
Dodano! Nie można dodać więcej!
zbiornik UHP 125 litrów 47x47x101 Waterflex

Zbiornik na wodę pitną C-125

210.00 zł netto
Dodano! Nie można dodać więcej!
zbiornik UHP 130 litrów wysokość 87 średnica 46,8 Waterflex

Zbiornik na wodę pitną V-130

237.00 zł netto
Dodano! Nie można dodać więcej!
zbiornik g-150 waterflex

Zbiornik na wodę pitna G-150

241.00 zł netto
Dodano! Nie można dodać więcej!
zbiornik UHP 160 litrów 90x90x29 Waterflex

Zbiornik PRYSZNIC-160 litrów

291.00 zł netto
Dodano! Nie można dodać więcej!

Zbiorniki na wodę UHP i ZPLW pozwalają bezpiecznie przechowywać w nich wodę pitną. Co więcej, można wykorzystać je także do gromadzenia innych cieczy spożywczych, jak i wody deszczowej. Mogą być stosowane zarówno w gospodarstwach domowych i rolnych, jak i na terenie obiektów przemysłów i fabryk. Wysokiej jakości polietylen, z którego zbudowane są pojemniki na wodę, gwarantuje wysoki poziom wytrzymałości. Plastikowe pojemniki na wodę posiadają ergonomiczne konstrukcje oraz lekką wagę, dzięki czemu nie sprawiają problemów w trakcie transportu.

Zbiorniki UHP

Zbiorniki UHP posiadają wiele zastosowań. Można wykorzystać je w celu przechowywania wody, jedzenia oraz innych substancji.

Pojemniki z polietylenu przeznaczone są do wielokrotnego stosowania. Polietylen jest materiałem odpornym na działanie promieni UV. Oznacza to, że znajdująca się w zbiornikach żywność czy woda mogą być przechowywane oraz transportowane w optymalnych warunkach.

Specjalny kształt, a dokładniej rynnowa konstrukcja pojemników, ułatwia ich transport, a także pozwala w odpowiedni sposób ułożyć je w magazynie w przypadku większej ilości.

Pojemniki UHP, które posiadają szczelną pokrywę, mogą być wykorzystywane jako zbiorniki do transportu produktów płynnych i sypkich.

Jako producent zbiorników na wodę pitną, oferujemy zbiorniki z atestem PZH. Oznacza to, że nasze produkty przeszły surowe testy, które potwierdziły, że mogą mieć one kontakt z wodą pitną. W naszym sklepie online Waterflex oferujemy sześcienne zbiorniki UHP wysokiej jakości, które dostępne są w kolorze białym, niebieskim i czarnym.

Zbiorniki ZPLW

Dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego zbiorniki na wodę ZPLW zostały wykonane z polietylenu. Doskonale nadają się do przechowywania w nich cieczy spożywczych. Wyposażone są w otwory wlotowe, wylotowe oraz pokrywki. Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia, stworzyliśmy produkty o specjalnej konstrukcji, które są jednocześnie trwałe, jak i posiadają niewielką wagę. Dzięki temu transport pojemników na wodę jest wygodny i bezpieczny. Część zbiorników posiada wylot gwintowany, ale nieudrożniony, który jednak w łatwy i szybki sposób można udrożnić, zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Wzmacniana konstrukcja plastikowych pojemników na wodę podnosi poziom wytrzymałości zbiornika, co jest zauważalne w porównaniu do standardowych modeli. Jako producent zbiorników na wodę pitną, w procesie produkcji wykorzystujemy metodę rotacyjną, dzięki której nasze pojemniki na wodę pitną są pozbawione spawów. Dzięki temu wyróżniają się większą wytrzymałością.

Zbiorniki UHP i ZPLW — zastosowanie

Zbiorniki znajdujące się w ofercie naszego sklepu online posiadają wiele zastosowań. Oferowane przez nas zbiorniki z atestem PZH pozwalają w bezpieczny sposób przechowywać w nich produkty, które przeznaczone są do spożycia przez ludzi. Pojemniki z polietylenu najczęściej służą do gromadzenia w nich wody pitnej oraz innych cieczy spożywczych. Często wykorzystywane są więc w różnego rodzaju zakładach produkcyjnych i przemysłowych. Pojemniki z powodzeniem można stosować również do gromadzenia wody deszczowej. Zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie, które niesie za sobą wiele korzyści. Co więcej, doskonale sprawdza się zarówno na terenach obiektów przemysłowych oraz gospodarstw rolnych, jak i na prywatnych działkach. Jest to opcja, która pozwala zaoszczędzić pieniądze oraz funkcjonować w zgodzie z naturą.

TEMPERATURY

Dla zbiorników UHP od -40 do +60°C

Dla zbiorników ZPLW od -30 do +70°C

Po wysokiej jakości zbiorniki na wodę zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Wszystkie oferowane produkty pochodzą od producenta zbiorników Waterflex.

Dlaczego warto wybrać zbiorniki Waterflex?

W ofercie firmy Waterflex znajdziesz solidnie wykonane zbiorniki na wodę pitną, które można dopasować pod względem rozmiaru czy kształtu do indywidualnych potrzeb. Wykonane są z polietylenu, czyli bardzo trwałego tworzywa sztucznego, które zostało dopuszczone do kontaktu z żywnością. Jest on odporny na działanie m.in. różnego rodzaju czynników chemicznych, fizycznych oraz atmosferycznych, dlatego świetnie sprawdza się do produkcji zbiorników na wodę. Oprócz tego wykazuje się dużą solidnością, a do tego jest to tworzywo sztuczne, a więc trwałe i nie ma problemu z korozją.

Każdy ze zbiorników charakteryzuje się przy tym idealną szczelnością – ich eksploatacja nie wymaga przeprowadzania regularnej konserwacji, jest zatem wyjątkowo tania. Producent zbiorników gwarantuje ich długoletnie użytkowanie nawet w trudnych warunkach, na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków przemysłowych.

Warto pamiętać, że do magazynowania wody pitnej należy wykorzystywać wyłącznie zbiorniki spełniające restrykcyjne normy. Wybór naszej oferty jest z tego powodu najlepszym rozwiązaniem. Wszystkie dostępne w naszej ofercie produkty mają atesty Polskiego Zakładu Higieny i certyfikaty producenta, co oznacza, że korzystanie z nich jest całkowicie bezpieczne. Co bardzo istotne, nasze pojemniki mogą być wykorzystywane również do gromadzenia wielu innych rodzajów płynów i substancji sypkich, zależnie od indywidualnych potrzeb.

Loading...