Akcesoria i filtry

Filtry
Pojemność (litr)
-
Szerokość (cm)
-
Długość (cm)
-
Cena
-
zaślepka 1,5'

zaślepka 1,5'

22.00 zł netto
Dodano! Nie można dodać więcej!
objemka 12-18 mm

objemka 12-18 mm

1.50 zł netto
Dodano! Nie można dodać więcej!
Obejmka 16-25 mm

Obejmka 16-25 mm

1.80 zł netto
Dodano! Nie można dodać więcej!
przyłącze gwint zew. 5/8''

przyłącze gwint zew. 5/8''

16.00 zł netto
Dodano! Nie można dodać więcej!
zaślepka 0,75'

zaślepka 0,75'

12.25 zł netto
Dodano! Nie można dodać więcej!
Pokrywka gwint wew. 10 cm

Pokrywka gwint wew. 10 cm

42.00 zł netto
Dodano! Nie można dodać więcej!
redukcja 1'' x 1/2''

redukcja 1'' x 1/2''

12.75 zł netto
Dodano! Nie można dodać więcej!
zaślepka 2''

zaślepka 2''

28.22 zł netto
Dodano! Nie można dodać więcej!
nypel 1/2'' mosiężny

nypel 1/2'' mosiężny

5.00 zł netto
Dodano! Nie można dodać więcej!

Przy zamówieniu jakiegokolwiek zbiornika akcesoria wysyłamy bez dodatkowego kosztu transportu.

Oferowane przez nas filtry można dopasować do konkretnych zbiorników.

Akcesoria do zbiorników na wodę

Dla naszych klientów dostarczamy kompleksowe rozwiązania. Dlatego w naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór akcesoriów, które są użyteczne podczas korzystania ze zbiorników na wodę. Umożliwiamy skompletowanie całego potrzebnego zestawu. W naszej ofercie znajdują się między innymi węże techniczne, pistolety zraszające, zaślepki, przyłącza, zawory, pasy mocujące czy filtry do pojemników. Wszystkie produkty pochodzą od cenionego na rynku producenta zbiorników Waterflex. Oznacza to gwarancję najwyższej jakości wykonania każdego elementu.

Zamawiasz w naszym sklepie online zbiornik na wodę? W takim przypadku akcesoria wyślemy bez dodatkowego kosztu transportu.

Filtry do zbiorników na wodę deszczową

W naszym sklepie online masz możliwość zakupu filtra do zbiornika na wodę. Filtry są dopasowane do zbiorników o różnej średnicy pokrywki. Każdy filtr do pojemnika na wodę został wykonany z wysokiej klasy materiałów. Kosze filtrujące stanowią dość tani i zarazem prosty sposób filtrowania deszczówki. Wykorzystywane są jako doposażenie zamontowanych już pojemników na wodę. Kosz filtracyjny do deszczówki spełnia wiele istotnych funkcji. Przede wszystkim pozwala zapewnić ochronę wodzie przed przedostaniem się do niej zanieczyszczeń. Filtry do zbiorników na wodę efektywnie zatrzymują liście, pyłki czy też piasek, co jest szczególnie przydatne podczas jesiennych, wietrznych dni. To proste urządzenie pozwala w łatwy sposób zabezpieczyć gromadzoną wodę. Tym samym pomaga oszczędzić czas, który musiałby zostać przeznaczony na wyławianie liści oraz innych zanieczyszczeń.

Akcesoria i filtry od producenta zbiorników

W naszym sklepie internetowym zawsze możesz liczyć na wsparcie profesjonalnych doradców. Poszukujesz dedykowanych akcesoriów do konkretnego pojemnika na wodę? Pomożemy Ci w doborze najlepszych produktów. Nasza bogata oferta sprawia, że w jednym miejscu jesteś w stanie skompletować wszystkie elementy, których potrzebujesz, aby cieszyć się wieloma możliwościami, jakie oferuje profesjonalny zbiornik na wodę.

Firma Waterflex to znany i ceniony w branży producent profesjonalnych zbiorników na wodę. Tworzone przez nas produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Co więcej, spełniają atesty spożywcze, również Polskiego Zakładu Higieny, które dopuszczają je do kontaktu z wodą pitną oraz z innymi cieczami spożywczymi. Podczas produkcji stosowane są innowacyjne metody, które sprawiają, że oferowane produkty cechuje jeszcze większa wytrzymałość oraz odporność wobec negatywnych skutków oddziaływania czynników zewnętrznych.

Dlaczego warto wybrać zbiorniki Waterflex?

W ofercie firmy Waterflex znajdziesz solidnie wykonane zbiorniki na wodę pitną, które można dopasować pod względem rozmiaru czy kształtu do indywidualnych potrzeb. Wykonane są z polietylenu, czyli bardzo trwałego tworzywa sztucznego, które zostało dopuszczone do kontaktu z żywnością. Jest on odporny na działanie m.in. różnego rodzaju czynników chemicznych, fizycznych oraz atmosferycznych, dlatego świetnie sprawdza się do produkcji zbiorników na wodę. Oprócz tego wykazuje się dużą solidnością, a do tego jest to tworzywo sztuczne, a więc trwałe i nie ma problemu z korozją.

Każdy ze zbiorników charakteryzuje się przy tym idealną szczelnością – ich eksploatacja nie wymaga przeprowadzania regularnej konserwacji, jest zatem wyjątkowo tania. Producent zbiorników gwarantuje ich długoletnie użytkowanie nawet w trudnych warunkach, na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków przemysłowych.

Warto pamiętać, że do magazynowania wody pitnej należy wykorzystywać wyłącznie zbiorniki spełniające restrykcyjne normy. Wybór naszej oferty jest z tego powodu najlepszym rozwiązaniem. Wszystkie dostępne w naszej ofercie produkty mają atesty Polskiego Zakładu Higieny i certyfikaty producenta, co oznacza, że korzystanie z nich jest całkowicie bezpieczne. Co bardzo istotne, nasze pojemniki mogą być wykorzystywane również do gromadzenia wielu innych rodzajów płynów i substancji sypkich, zależnie od indywidualnych potrzeb.

Loading...