Zbiorniki przelewowe, naziemne

Filtry
Pojemność
-
Szerokość
-
Długość
-
Wysokość
-
Cena
-

Zbiorniki zewnętrzne pozwalają zaoszczędzić nawet do 50% wykorzystywanej wody z gospodarstwa domowego. Dlatego oferujemy zbiorniki przelewowe duże, dzięki którym istnieje możliwość magazynowania opadów deszczu do ponownego wykorzystania, np. podlewania roślin w ogrodzie. Zbiorniki naziemne duże mogą także służyć do gromadzenia chemikaliów, zwłaszcza w dużych gospodarstwach przemysłowych i rolniczych. Wyprodukowane ze sprawdzonych tworzyw zbiorniki przelewowe to gwarancja jakości oraz szczelności – zapewnionej przez bezszwową technologię. Pojemniki przeznaczone są do montażu na powierzchni, na zewnątrz budynków. Wyróżnia je lekka masa oraz recyklingowane materiały użyte do ich produkcji. Zbiorniki przelewowe w zależności od modelu, wyposażone są w zawór spustowy, śrubunek przyłączeniowy z gwintem zewnętrznym czy armaturę do podłączenia kilku zbiorników. Każdy z nich posiada także atest spożywczy, co przekłada się na bezpieczeństwo podczas korzystania ze zbiornika. Wybierz najlepsze zbiorniki naziemne duże. Sklep Waterflex to gwarancja najwyższej jakości!

Specyfikacja:

 • pojemności: 1000, 1500, 2000, 3000, 5000, 7000, 9000, 10000, 15000,20000 litrów,
 • przeznaczone do instalacji nadziemnej,
 • niska masa,
 • otwór spustowy ze śrubunkiem 2‘‘,
 • wykonany z polietylenu z atestem spożywczym,
 • odporne na większość agresywnych chemikaliów i UV (nie bledną),
 • nie korodują, bezutrzymaniowe,
 • w pełni recyklowalne,
 • gwarancja 5 lat.

Opcja:

 • zawór spustowy,
 • śrubunek przyłączeniowy z gwintem zewnętrznym (w górnej części zbiornika),
 • armatura do podłączenia kilku zbiorników,
 • elektroniczne pomiar poziomu z bezprzewodową transmisją danych.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z Was był zadowolony z naszych produktów. Dlatego oferta obejmuje zbiorniki naziemne w różnych wymiarach – duże, mniejsze, o różnych pojemnościach. Zbiorniki naziemne z naszego sklepu gwarantują zadowolenie nawet najbardziej wymagających osób.

UWAGA! Dofinansowanie zbiorników – PROGRAM MOJA WODA, poszukaj na stronie ministerstwa.

https://wody.gov.pl/mala-retencja/blekitno-zielona-infrastruktura/programy-dofinansowan

Dlaczego warto wybrać zbiorniki Waterflex?

W ofercie firmy Waterflex znajdziesz solidnie wykonane zbiorniki na wodę pitną, które można dopasować pod względem rozmiaru czy kształtu do indywidualnych potrzeb. Wykonane są z polietylenu, czyli bardzo trwałego tworzywa sztucznego, które zostało dopuszczone do kontaktu z żywnością. Jest on odporny na działanie m.in. różnego rodzaju czynników chemicznych, fizycznych oraz atmosferycznych, dlatego świetnie sprawdza się do produkcji zbiorników na wodę. Oprócz tego wykazuje się dużą solidnością, a do tego jest to tworzywo sztuczne, a więc trwałe i nie ma problemu z korozją.

Każdy ze zbiorników charakteryzuje się przy tym idealną szczelnością – ich eksploatacja nie wymaga przeprowadzania regularnej konserwacji, jest zatem wyjątkowo tania. Producent zbiorników gwarantuje ich długoletnie użytkowanie nawet w trudnych warunkach, na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków przemysłowych.

Warto pamiętać, że do magazynowania wody pitnej należy wykorzystywać wyłącznie zbiorniki spełniające restrykcyjne normy. Wybór naszej oferty jest z tego powodu najlepszym rozwiązaniem. Wszystkie dostępne w naszej ofercie produkty mają atesty Polskiego Zakładu Higieny i certyfikaty producenta, co oznacza, że korzystanie z nich jest całkowicie bezpieczne. Co bardzo istotne, nasze pojemniki mogą być wykorzystywane również do gromadzenia wielu innych rodzajów płynów i substancji sypkich, zależnie od indywidualnych potrzeb.

Loading...