Zbiorniki przelewowe, naziemne

Filtry
Pojemność
-
Szerokość
-
Długość
-
Wysokość
-
Cena
-

Wyprodukowane ze sprawdzonych tworzyw zbiorniki przelewowe to gwarancja jakości oraz szczelności – zapewnionej przez bezszwową technologię. Pojemniki przeznaczone są do montażu na powierzchni, na zewnątrz budynków. Wyróżnia je lekka masa oraz recyklingowane materiały użyte do ich produkcji. 

Duże zbiorniki naziemne — zastosowanie

Zbiorniki zewnętrzne pozwalają zaoszczędzić nawet do 50% wykorzystywanej wody z gospodarstwa domowego. Dlatego oferujemy zbiorniki przelewowe duże, dzięki którym istnieje możliwość magazynowania opadów deszczu do ponownego wykorzystania. Z takiego rozwiązania najczęściej korzystają osoby posiadające ogród, które wodę deszczową wykorzystują w celu podlewania roślin. Natomiast deszczówka znajduje zastosowanie także podczas mycia samochodu lub innego pojazdu, prania czy w trakcie sprzątania tarasu lub chodnika.

Zbiorniki naziemne duże mogą także służyć do gromadzenia chemikaliów, zwłaszcza w dużych gospodarstwach przemysłowych i rolniczych.

Zbiorniki przelewowe w zależności od modelu, wyposażone są w zawór spustowy, śrubunek przyłączeniowy z gwintem zewnętrznym czy armaturę do podłączenia kilku zbiorników. Każdy z nich posiada także atest spożywczy, co przekłada się na bezpieczeństwo podczas korzystania ze zbiornika. Jednocześnie oznacza to, że oferowane przez nas pojemniki mogą służyć do gromadzenia w nich wody pitnej. Zbiorniki z atestem PZH stanowią gwarancję tego, że użyty w produkcji polietylen nie ma negatywnego wpływu na przechowywaną w środku ciecz.

Szeroka oferta producenta zbiorników na wodę

Naziemne zbiorniki na wodę i inne substancje dostępne w naszym sklepie internetowym, różnią się pojemnością. Jest to 1000 l, 1500 l, 2000 l, 3000 l, 5000 l, 7000 l, 9000 l, 10000 l, 15000 l oraz 20000 litrów. Wszystkie z nich zostały wyprodukowane przy zastosowaniu wytrzymałych, ale zarazem lekkich materiałów. Co więcej, pojemniki na wodę posiadają ergonomiczny kształt. Dzięki temu ich transport nie sprawia większych trudności.

Nasze zbiorniki zostały wykonane z polietylenu. Zbiorniki z atestem PZH umożliwiają przechowywanie w nich wody pitnej oraz żywności. Co więcej, pojemniki są odporne na promieniowanie UV, a także na działanie większości agresywnych chemikaliów.

Zbiorniki na wodę i żywność pozostają w nienaruszonym stanie przez długi czas. Nie ulegają korozji, a dzięki temu dobrze prezentują się latami. Co więcej, pojemniki naziemne od producenta zbiorników na wodę pitną są objęte 5-letnią gwarancją, a także w pełni poddają się recyklingowi.

Dodatkowo naziemne zbiorniki na wodę mogą umożliwiać elektroniczny pomiar poziomu z bezprzewodową transmisją danych. Mogą być także wyposażone w zawór spustowy, śrubunek przyłączeniowy z gwintem zewnętrznym (w górnej części zbiornika) czy armaturę do podłączenia kilku zbiorników.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był zadowolony z naszych produktów. Dlatego oferta obejmuje zbiorniki naziemne w różnych wymiarach – duże, mniejsze, o różnych pojemnościach. Zbiorniki naziemne z naszego sklepu online gwarantują zadowolenie nawet najbardziej wymagających osób.

UWAGA! Dofinansowanie zbiorników na wodę – PROGRAM MOJA WODA, poszukaj na stronie ministerstwa.

Dlaczego warto wybrać zbiorniki Waterflex?

W ofercie firmy Waterflex znajdziesz solidnie wykonane zbiorniki na wodę pitną, które można dopasować pod względem rozmiaru czy kształtu do indywidualnych potrzeb. Wykonane są z polietylenu, czyli bardzo trwałego tworzywa sztucznego, które zostało dopuszczone do kontaktu z żywnością. Jest on odporny na działanie m.in. różnego rodzaju czynników chemicznych, fizycznych oraz atmosferycznych, dlatego świetnie sprawdza się do produkcji zbiorników na wodę. Oprócz tego wykazuje się dużą solidnością, a do tego jest to tworzywo sztuczne, a więc trwałe i nie ma problemu z korozją.

Każdy ze zbiorników charakteryzuje się przy tym idealną szczelnością – ich eksploatacja nie wymaga przeprowadzania regularnej konserwacji, jest zatem wyjątkowo tania. Producent zbiorników gwarantuje ich długoletnie użytkowanie nawet w trudnych warunkach, na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków przemysłowych.

Warto pamiętać, że do magazynowania wody pitnej należy wykorzystywać wyłącznie zbiorniki spełniające restrykcyjne normy. Wybór naszej oferty jest z tego powodu najlepszym rozwiązaniem. Wszystkie dostępne w naszej ofercie produkty mają atesty Polskiego Zakładu Higieny i certyfikaty producenta, co oznacza, że korzystanie z nich jest całkowicie bezpieczne. Co bardzo istotne, nasze pojemniki mogą być wykorzystywane również do gromadzenia wielu innych rodzajów płynów i substancji sypkich, zależnie od indywidualnych potrzeb.

Loading...