Zbiorniki i baniaki z polietylenu na wodę pitną

Filtry
Pojemność (litr)
-
Wysokość bez pokrywki (cm)
-
Cena
-
copy of copy of

30 litrów zbiornik beczka

120.00 zł netto
Dodano! Nie można dodać więcej!
60 litrów zbiornik beczka

60 litrów zbiornik beczka

158.00 zł netto
Dodano! Nie można dodać więcej!
Zbiornik 100 litrów 45x55,5 beczka

100 litrów 45x55,5 beczka

700.00 zł netto
Dodano! Nie można dodać więcej!
120 litrów zbiornik beczka

120 litrów zbiornik beczka

242.31 zł netto
Dodano! Nie można dodać więcej!
220 litrów zbiornik beczka

220 litrów zbiornik beczka

310.00 zł netto
Dodano! Nie można dodać więcej!
Zbiornik 1380 litrów zbiornik beczka waterflex

1380 litrów zbiornik beczka

3168.00 zł netto
Dodano! Nie można dodać więcej!

Zbiorniki beczki na wodę pitną, jak sama nazwa wskazuje, służą przede wszystkim do magazynowania cieczy. To jednak nie jest jedyne ich zastosowanie. 

Zbiorniki beczki z atestem spożywczym

Zbiorniki beczki z powodzeniem można je wykorzystywać do wielu czynności w gospodarstwie domowym, jak na przykład kiszenie ogórków i kapusty czy przechowywanie żywności i różnego rodzaju cieczy spożywczych. Zbiornik z atestem PZH doskonale sprawdzi się także podczas wycieczek. Można wówczas z powodzeniem wykorzystać zbiornik do kampera i cieszyć się dostępem do wody z własnego źródła. Równie dobrym pomysłem jest wyposażenie się w zbiorniki na jachty – cena zbiorników beczek jest przystępna dla wszystkich klientów. Zbiorniki na wodę mogą być wykorzystywane także w celach usługowych, np. dzięki zastosowaniu ich przy konkretnych urządzeniach. Dlatego też można wyposażyć się w zbiornik do zamiatarki, zbiornik przelewowy lub zbiornik do AdBlue.

Tego rodzaju pojemniki na wodę muszą być wykonane z odpowiedniego materiału i posiadać niezbędne atesty, które są gwarantem tego, że umieszczana w nich żywność nie zmieni swoich właściwości na skutek kontaktu z materiałem. Nasze zbiorniki beczki mają atest PZH – Państwowego Zakładu Higieny. Oferujemy sprawdzone produkty w różnych modelach. Wszystkie zbiorniki beczki na wodę są dostępne w korzystnej cenie, a więc każdy jest w stanie znaleźć produkt dopasowany do własnych potrzeb.

Czym charakteryzują się zbiorniki beczki?

Dostępne w naszym sklepie beczki na wodę pitną zostały wykonane z polietylenu HDPE, czyli termoplastycznego polimeru o zwiększonej gęstości, a także z polietylenu Dowlex 2631UE – w zależności od modelu. Zastosowanie tego tworzywa sztucznego w zbiornikach typu beczki na wodę sprawia, że są one bardzo trwałe i wytrzymałe. Ponadto polietylen nie ulega utlenieniu i nie wchodzi w reakcję z kwasami, zasadami czy rozpuszczalnikami organicznymi. Materiał ten jest obojętny dla żywności mającej z nim kontakt. To sprawia, że zbiorniki z atestem PZH są bezpieczne w trakcie użytkowania.

W Waterflex zakupisz zbiorniki beczki w kolorze białym, niebieskim lub czarnym. Te ostatnie mają dodatkową zaletę – pozwalają na szybsze nagrzanie się wody, jeśli zamontujesz je na dachu lub w innym nasłonecznionym miejscu. Zbiorniki na wodę pitną mają stosunkowo niewielką wagę, a dodatkowo obecność uchwytów sprawia, że łatwo jest je podnosić i przenosić z miejsca na miejsce. Nie powodują też charakterystycznego „chlupotania” podczas transportu lub hałasów podczas napełniania płynem, jak ma to miejsce w przypadku zbiorników metalowych. Wszystkie zbiorniki przelewowe dostępne w naszym sklepie są ergonomiczne. Zaprojektowano je tak, aby były jak najbardziej funkcjonalne dla użytkowników.

Beczki na wodę pitną - rodzaje

W ofercie Waterflex znajdziesz szeroki wybór różnego rodzaju zbiorników beczek na wodę pitną do różnych zastosowań. Maksymalna pojemność naszych pojemników na wodę to aż 5000 litrów. W asortymencie posiadamy zbiorniki pionowe i poziome o różnych kolorach, kształtach i pojemnościach, w tym m.in. zbiornik beczka 100 l na wodę w atrakcyjnej cenie. Produkty są odporne na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych, dzięki czemu można je swobodnie umieścić na otwartej przestrzeni. Wszystkie modele beczek do wody wyposażono w otwór wylotowy ze szczelną pokrywką, a niektóre z nich mają dodatkowo odpowietrzenie. Do mniejszych pojemników na wodę pitną zamontowano poręczne uchwyty, które ułatwiają przenoszenie. Ocynkowany zacisk przy pokrywie gwarantuje hermetyczność i stanowi zabezpieczenie dla przechowywanych produktów spożywczych. Charakterystyczne przepierzenia widoczne na powierzchni największych zbiorników z atestem BIP zwiększają ich stabilizację i wytrzymałość. Oprócz pojemników na wodę, w ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz także cylindryczne podstawki ułatwiające czerpanie wody, np. za pomocą wiadra.

Dlaczego warto zainwestować w zbiorniki beczki na wodę?

Zakup produktów Waterflex to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa przechowywanych zapasów. Mamy wszystkie niezbędne atesty, które dopuszczają nasze wyroby do kontaktu z żywnością. W szerokim asortymencie zbiorników na wodę z pewnością znajdziesz taki o odpowiadającym Ci kształcie, pojemności i wymiarach. W razie wątpliwości oferujemy fachowe doradztwo i pomoc w wyborze odpowiedniego produktu. Zbiorniki beczki dostępne w naszym sklepie internetowym to inwestycja na lata. Zastosowanie specjalnej, rotacyjnej metody produkcji podnosi trwałość naszych zbiorników. Stawiamy na wysoką jakość wykonania i wykorzystujemy wyłącznie najlepsze materiały i rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wybierając zbiorniki z atestem PZH, zapewniasz sobie bezpieczeństwo oraz gwarancję najwyższej jakości produktu.

Dlaczego warto wybrać zbiorniki Waterflex?

W ofercie firmy Waterflex znajdziesz solidnie wykonane zbiorniki na wodę pitną, które można dopasować pod względem rozmiaru czy kształtu do indywidualnych potrzeb. Wykonane są z polietylenu, czyli bardzo trwałego tworzywa sztucznego, które zostało dopuszczone do kontaktu z żywnością. Jest on odporny na działanie m.in. różnego rodzaju czynników chemicznych, fizycznych oraz atmosferycznych, dlatego świetnie sprawdza się do produkcji zbiorników na wodę. Oprócz tego wykazuje się dużą solidnością, a do tego jest to tworzywo sztuczne, a więc trwałe i nie ma problemu z korozją.

Każdy ze zbiorników charakteryzuje się przy tym idealną szczelnością – ich eksploatacja nie wymaga przeprowadzania regularnej konserwacji, jest zatem wyjątkowo tania. Producent zbiorników gwarantuje ich długoletnie użytkowanie nawet w trudnych warunkach, na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków przemysłowych.

Warto pamiętać, że do magazynowania wody pitnej należy wykorzystywać wyłącznie zbiorniki spełniające restrykcyjne normy. Wybór naszej oferty jest z tego powodu najlepszym rozwiązaniem. Wszystkie dostępne w naszej ofercie produkty mają atesty Polskiego Zakładu Higieny i certyfikaty producenta, co oznacza, że korzystanie z nich jest całkowicie bezpieczne. Co bardzo istotne, nasze pojemniki mogą być wykorzystywane również do gromadzenia wielu innych rodzajów płynów i substancji sypkich, zależnie od indywidualnych potrzeb.

Loading...