Zbiorniki i baniaki z polietylenu na wodę pitną

Filtry
Pojemność
-
Szerokość
-
Długość
-
Wysokość
-
Cena
-

Zbiorniki typu beczka na wodę pitną, jak sama nazwa wskazuje, służą przede wszystkim do magazynowania cieczy. To jednak nie jedyne ich zastosowanie. Z powodzeniem można je wykorzystywać do wielu czynności w gospodarstwie domowym, jak na przykład kiszenie ogórków i kapusty, przechowywanie żywności i różnego rodzaju cieczy spożywczych. Zbiornik z atestem spożywczym będzie także świetny na wycieczki. Można z powodzeniem wykorzystać wtedy zbiornik do kampera i cieszyć się dostępem do wody z własnego źródła. Równie dobrym pomysłem jest wyposażenie się w zbiorniki na jachty – cena zbiorników-beczek jest przystępna dla wszystkich klientów. Zbiorniki na wodę mogą być wykorzystywane także w celach usługowych, np. dzięki zastosowaniu ich przy konkretnych urządzeniach. Dlatego też można wyposażyć się w zbiornik do zamiatarki, zbiornik przelewowy lub zbiornik do AdBlue.

Tego rodzaju pojemniki muszą być wykonane z odpowiedniego materiału i mieć niezbędne atesty, które są gwarantem tego, że umieszczana w nich żywność nie zmieni swoich właściwości na skutek kontaktu z materiałem. Nasze zbiorniki mają atest PZH – Państwowego Zakładu Higieny. Postaw na sprawdzone produkty w różnych modelach, wybierz m.in. zbiornik poziomy z atestem spożywczym z naszego asortymentu. Mniejsze lub większe, 100 bądź nawet 7000 l to tylko niektóre zbiorniki z atestem BIP, jakie możemy zaoferować. Wszystkie beczki na wodę są w korzystnej cenie.

Beczki i zbiorniki na wodę z atestem spożywczym

Zbiorniki typu beczka na wodę pitną, jak sama nazwa wskazuje, służą przede wszystkim do magazynowania cieczy. To jednak nie jedyne ich zastosowanie. Z powodzeniem można je wykorzystywać do wielu czynności w gospodarstwie domowym, jak na przykład kiszenie ogórków i kapusty, przechowywanie żywności i różnego rodzaju cieczy spożywczych. Zbiornik z atestem spożywczym będzie także świetny na wycieczki. Można z powodzeniem wykorzystać wtedy zbiornik do kampera i cieszyć się dostępem do wody z własnego źródła. Równie dobrym pomysłem jest zaopatrzenie się w zbiorniki na jachty – cena zbiorników-beczek jest przystępna dla wszystkich klientów. Wyposażenie się w tego typu zbiornik wody do jachtu pozwoli na niezakłócony wypoczynek bez konieczności martwienia się o źródło czystej, gotowej do spożycia wody. Zbiorniki na wodę mogą być wykorzystywane także w celach usługowych, np. dzięki zastosowaniu ich przy konkretnych urządzeniach. Dlatego też można zaopatrzyć się w zbiornik do zamiatarki, zbiornik przelewowy lub zbiornik do AdBlue.

Tego rodzaju zbiorniki typu beczka muszą być wykonane z odpowiedniego materiału i posiadać niezbędne atesty, które są gwarantem tego, że umieszczana w nich żywność bądź ciecz nie zmieni swoich właściwości na skutek kontaktu z materiałem. Nasze zbiorniki mają atest PZH – Państwowego Zakładu Higieny. Postaw na sprawdzone produkty w różnych modelach, wybierz m.in. zbiornik poziomy z atestem spożywczym z naszego asortymentu. Mniejsze lub większe, 100 bądź nawet 7000 l, to tylko niektóre zbiorniki z atestem BIP, jakie możemy zaoferować. Wszystkie beczki na wodę są w korzystnej cenie.

Czym się charakteryzują zbiorniki typu beczki Waterflex?

Dostępne w naszym sklepie beczki na wodę pitną wykonane są z polietylenu HDPE, czyli termoplastycznego polimeru o zwiększonej gęstości, a także z polietylenu Dowlex 2631UE – w zależności od modelu. Zastosowanie tego tworzywa sztucznego w zbiornikach typu beczki na wodę sprawia, że są one bardzo trwałe i wytrzymałe. Ponadto polietylen nie ulega utlenieniu i nie wchodzi w reakcję z kwasami, zasadami czy rozpuszczalnikami organicznymi. Materiał ten jest obojętny dla żywności, mającej z nim kontakt. To sprawia, że zbiorniki z atestem spożywczym są bezpieczne w trakcie użytkowania.

W Waterflex zakupisz zbiorniki beczki w kolorze białym, niebieskim lub czarnym. Te ostatnie mają dodatkową zaletę – pozwalają na szybsze nagrzanie się wody, jeśli zamontujesz je np. na dachu lub w innym nasłonecznionym miejscu. Zbiorniki na wodę pitną mają stosunkowo niewielką wagę, a dodatkowo obecność uchwytów sprawia, że łatwo jest je podnosić i przenosić z miejsca na miejsce. Nie powodują też charakterystycznego „chlupotania” podczas transportu lub hałasów podczas napełniania płynem, jak ma to miejsce w przypadku zbiorników metalowych. Wszystkie zbiorniki przelewowe dostępne w naszym sklepie są ergonomiczne. Zaprojektowano je tak, by były jak najbardziej funkcjonalne dla użytkowników.

Beczki na wodę pitną Waterflex – rodzaje

W ofercie Waterflex znajdziesz szeroki wybór różnego rodzaju beczek na wodę pitną do różnych zastosowań. Maksymalna pojemność naszych wyrobów to aż 5000 litrów. W asortymencie posiadamy zbiorniki pionowe i poziome, o różnych kolorach, kształtach i pojemnościach, w tym m.in. zbiornik beczka 100 l na wodę w atrakcyjnej cenie. Produkty są odporne na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych, dzięki czemu można je swobodnie umieścić na otwartej przestrzeni. Wszystkie modele beczek do wody wyposażono w otwór wylotowy ze szczelną pokrywką, a niektóre z nich mają dodatkowo odpowietrzenie. Do mniejszych pojemników na wodę pitną zamontowano poręczne uchwyty, które ułatwiają przenoszenie. Ocynkowany zacisk przy pokrywie gwarantuje hermetyczność i stanowi zabezpieczenie dla przechowywanych produktów spożywczych. Charakterystyczne przepierzenia widoczne na powierzchni największych zbiorników z atestem BIP zwiększają ich stabilizację i wytrzymałość. Oprócz zbiorników, w ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz także cylindryczne podstawki, ułatwiające czerpanie wody, np. za pomocą wiadra.

Dlaczego warto zainwestować w beczki na wodę pitną Waterflex?

Zakup produktów Waterflex to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa przechowywanych zapasów. Mamy wszystkie niezbędne atesty, które dopuszczają nasze wyroby do kontaktu z żywnością. W szerokim asortymencie kanistrów na wodę z pewnością znajdziesz taki o odpowiadającym Ci kształcie, pojemności i wymiarach. W razie wątpliwości oferujemy fachowe doradztwo i pomoc w wyborze odpowiedniego produktu. Beczki na wodę pitną dostępne w naszym sklepie to inwestycja na lata. Zastosowanie specjalnej, rotacyjnej metody produkcji podnosi trwałość naszych zbiorników. Stawiamy na wysoką jakość wykonania i wykorzystujemy wyłącznie najlepsze materiały i rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wybierając zbiorniki z atestem zapewniasz sobie bezpieczeństwo oraz gwarancję najwyższej jakości produktu.

Dlaczego warto wybrać zbiorniki Waterflex?

W ofercie firmy Waterflex znajdziesz solidnie wykonane zbiorniki na wodę pitną, które można dopasować pod względem rozmiaru czy kształtu do indywidualnych potrzeb. Wykonane są z polietylenu, czyli bardzo trwałego tworzywa sztucznego, które zostało dopuszczone do kontaktu z żywnością. Jest on odporny na działanie m.in. różnego rodzaju czynników chemicznych, fizycznych oraz atmosferycznych, dlatego świetnie sprawdza się do produkcji zbiorników na wodę. Oprócz tego wykazuje się dużą solidnością, a do tego jest to tworzywo sztuczne, a więc trwałe i nie ma problemu z korozją.

Każdy ze zbiorników charakteryzuje się przy tym idealną szczelnością – ich eksploatacja nie wymaga przeprowadzania regularnej konserwacji, jest zatem wyjątkowo tania. Producent zbiorników gwarantuje ich długoletnie użytkowanie nawet w trudnych warunkach, na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków przemysłowych.

Warto pamiętać, że do magazynowania wody pitnej należy wykorzystywać wyłącznie zbiorniki spełniające restrykcyjne normy. Wybór naszej oferty jest z tego powodu najlepszym rozwiązaniem. Wszystkie dostępne w naszej ofercie produkty mają atesty Polskiego Zakładu Higieny i certyfikaty producenta, co oznacza, że korzystanie z nich jest całkowicie bezpieczne. Co bardzo istotne, nasze pojemniki mogą być wykorzystywane również do gromadzenia wielu innych rodzajów płynów i substancji sypkich, zależnie od indywidualnych potrzeb.

Loading...