Zbiorniki i baniaki na wodę deszczową

Filtry
Pojemność
-
Szerokość
-
Długość
-
Wysokość
-
Cena
-

Dbanie o środowisko to ważny aspekt, który powinien być brany pod uwagę podczas prowadzenia gospodarstwa domowego. Aby przyczyniać się do ochrony przyrody, warto stawiać na ekologiczne rozwiązania. Jednym z nich są baniaki na deszczówkę. Dzięki nim gromadzona jest woda pochodząca z naturalnych zasobów – opadów deszczu. Deszczówka może być powtórnie wykorzystana np. do podlewania roślin wokół domu. Zbiornik na wodę deszczową to także rozwiązanie ekonomiczne, pozwalające zaoszczędzić pieniądze z domowego budżetu. Zakup baniaka na deszczówkę niesie więc ze sobą same korzyści!

Dlaczego warto posiadać baniak na deszczówkę?

Woda pozyskiwana z opadów zawiera w sobie cenne składniki, które mają pozytywny wpływ na wzrost roślin. Dlatego też zbiornik beczka przypadnie do gustu miłośnikom dbania o ogród. Pozyskiwanie wody z naturalnych źródeł ma także dodatkową zaletę w postaci ochrony budynku przed ewentualnym podmyciem w trakcie intensywnych opadów deszczu. Woda gromadzona w zbiorniku na deszczówkę to więc nie tylko ekologia, ale także gwarancja bezpieczeństwa.

W naszej ofercie znaleźć można różnego rodzaju zbiorniki na wodę deszczową, w tym np. zbiornik podziemny na deszczówkę. Z pewnością przekonają się do niego osoby, które stawiają na estetyczne rozwiązania w swojej przestrzeni. Oferujemy baniaki na deszczówkę 100, 200 lub 300 l, w różnych kształtach oraz kolorach. Inwestycja w baniak na deszczówkę to dobry pomysł, zwłaszcza że wszystkie baniaki w Waterflex dostępne są w przystępnej cenie. Każdy może pozwolić sobie na wykorzystanie ich w swoim gospodarstwie domowym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – baniaki na deszczówkę w korzystnej cenie z pewnością przypadną do gustu niejednej osobie. 

Dlaczego warto wybrać zbiorniki Waterflex?

W ofercie firmy Waterflex znajdziesz solidnie wykonane zbiorniki na wodę pitną, które można dopasować pod względem rozmiaru czy kształtu do indywidualnych potrzeb. Wykonane są z polietylenu, czyli bardzo trwałego tworzywa sztucznego, które zostało dopuszczone do kontaktu z żywnością. Jest on odporny na działanie m.in. różnego rodzaju czynników chemicznych, fizycznych oraz atmosferycznych, dlatego świetnie sprawdza się do produkcji zbiorników na wodę. Oprócz tego wykazuje się dużą solidnością, a do tego jest to tworzywo sztuczne, a więc trwałe i nie ma problemu z korozją.

Każdy ze zbiorników charakteryzuje się przy tym idealną szczelnością – ich eksploatacja nie wymaga przeprowadzania regularnej konserwacji, jest zatem wyjątkowo tania. Producent zbiorników gwarantuje ich długoletnie użytkowanie nawet w trudnych warunkach, na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków przemysłowych.

Warto pamiętać, że do magazynowania wody pitnej należy wykorzystywać wyłącznie zbiorniki spełniające restrykcyjne normy. Wybór naszej oferty jest z tego powodu najlepszym rozwiązaniem. Wszystkie dostępne w naszej ofercie produkty mają atesty Polskiego Zakładu Higieny i certyfikaty producenta, co oznacza, że korzystanie z nich jest całkowicie bezpieczne. Co bardzo istotne, nasze pojemniki mogą być wykorzystywane również do gromadzenia wielu innych rodzajów płynów i substancji sypkich, zależnie od indywidualnych potrzeb.

Loading...