Zbiorniki podziemne z atestem

Filtry
Pojemność
-
Szerokość
-
Długość
-
Wysokość
-
Cena
-
copy of Neptun

podziemny 2m3 SLIM

3 920,26 zł
3187.20 zł netto
Dodano! Nie można dodać więcej!
zbiornik podziemny

Zbiornik podziemny DRAGON 30m3

34960.00 zł netto
Dodano! Nie można dodać więcej!

Ekologia może iść w parze z estetycznym wyglądem gospodarstwa domowego – zwłaszcza jeśli postawi się na sprawdzone rozwiązania. Dlatego oferujemy zbiorniki podziemne na wodę, dzięki którym jednocześnie można dbać o środowisko, gromadząc opady deszczu, a także cieszyć się niezakłóconą wizją pięknego ogrodu. Wykonane z najwyższej jakości polietylenu, zbiorniki podziemne z naszego sklepu to najlepszy wybór dla wszystkich osób, które chcą zwiększyć świadomość dbania o naszą planetę. Zbiornik podziemny może służyć także jako baniak do zbierania wody wykorzystywanej do prania. Wielokierunkowe wykorzystane sprawia, że zbiorniki podziemne na wodę zyskują coraz większe zainteresowanie.

Bezpieczeństwo i ekonomiczność w jednym

Każdy pojemnik na gromadzone zasoby musi być produkowany według konkretnych norm i zasad. Tylko one zapewniają bezpieczeństwo podczas korzystania. Dlatego dostępne w naszej ofercie produkty to zbiorniki podziemne z atestem, który gwarantuje, że substancje z tworzywa nie przenikają do wody. Warto zwrócić uwagę również na aspekt ekonomiczny. Zbiorniki podziemne przyczyniają do zaoszczędzenia zasobów aż o 50%, co przekłada się na zmniejszenie wydatków za wodę.

W naszej ofercie znajdziesz zbiorniki podziemne na wodę w różnych pojemnościach, aby dopasować idealną wielkość dla swoich potrzeb. Cena zbiornika na wodę różni się w zależności od jego wymiarów.

Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem, by wybrać idealny zbiornik podziemny z atestem dla siebie.

Dlaczego warto wybrać zbiorniki Waterflex?

W ofercie firmy Waterflex znajdziesz solidnie wykonane zbiorniki na wodę pitną, które można dopasować pod względem rozmiaru czy kształtu do indywidualnych potrzeb. Wykonane są z polietylenu, czyli bardzo trwałego tworzywa sztucznego, które zostało dopuszczone do kontaktu z żywnością. Jest on odporny na działanie m.in. różnego rodzaju czynników chemicznych, fizycznych oraz atmosferycznych, dlatego świetnie sprawdza się do produkcji zbiorników na wodę. Oprócz tego wykazuje się dużą solidnością, a do tego jest to tworzywo sztuczne, a więc trwałe i nie ma problemu z korozją.

Każdy ze zbiorników charakteryzuje się przy tym idealną szczelnością – ich eksploatacja nie wymaga przeprowadzania regularnej konserwacji, jest zatem wyjątkowo tania. Producent zbiorników gwarantuje ich długoletnie użytkowanie nawet w trudnych warunkach, na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków przemysłowych.

Warto pamiętać, że do magazynowania wody pitnej należy wykorzystywać wyłącznie zbiorniki spełniające restrykcyjne normy. Wybór naszej oferty jest z tego powodu najlepszym rozwiązaniem. Wszystkie dostępne w naszej ofercie produkty mają atesty Polskiego Zakładu Higieny i certyfikaty producenta, co oznacza, że korzystanie z nich jest całkowicie bezpieczne. Co bardzo istotne, nasze pojemniki mogą być wykorzystywane również do gromadzenia wielu innych rodzajów płynów i substancji sypkich, zależnie od indywidualnych potrzeb.

Loading...