Zbiorniki podziemne z atestem

Filtry
Pojemność (litr)
-
Szerokość (cm)
-
Długość (cm)
-
Wysokość bez pokrywki (cm)
-
Cena
-
zestaw ogrodowy standard neo waterflex

Zestaw ogrodowy Standard Neo

7250.00 zł netto
Dodano! Nie można dodać więcej!
Zbiorniki NeoXline

Zbiorniki NeoXline

0.00 zł netto
Dodano! Nie można dodać więcej!
zbiornik octagon 4000 litrów waterflex

Zbiorniki podziemne Octagon

5501.00 zł netto
Dodano! Nie można dodać więcej!
pokrywa twincover z poborem czarna waterflex

Pokrywa TwinCover z poborem

825.00 zł netto
Dodano! Nie można dodać więcej!
pokrywa twincover bez odplywu waterflex

Pokrywa TwinCover bez poboru

634.00 zł netto
Dodano! Nie można dodać więcej!
zestaw 1000-3000 litrów greenline bolt waterflex

Zestaw Greenline Bolt

4046.00 zł netto
Dodano! Nie można dodać więcej!

Ekologia może iść w parze z estetycznym wyglądem gospodarstwa domowego – zwłaszcza jeśli postawi się na sprawdzone rozwiązania. Dlatego oferujemy zbiorniki podziemne na wodę, dzięki którym jednocześnie można dbać o środowisko, gromadząc opady deszczu, a także cieszyć się niezakłóconą wizją pięknego ogrodu. Wykonane z najwyższej jakości polietylenu zbiorniki podziemne z naszego sklepu online to najlepszy wybór dla wszystkich osób, które chcą zwiększyć świadomość dbania o naszą planetę.

Zastosowanie podziemnych zbiorników

Pojemniki na wodę, które umieszczane są pod ziemią, posiadają wiele zalet. Przede wszystkim umożliwiają gromadzenie wody deszczowej, co jest kluczowe w szczególności tam, gdzie występują susze. Zgromadzona deszczówka może posłużyć do podlewania roślin w ogrodzie, prania, mycia pojazdów oraz do innych celów. Jako że najczęściej wykorzystywana jest w celu pielęgnacji ogrodu, przypominamy wszystkim właścicielom działek, sadów i ogródków o tym, że rośliny wręcz preferują wodę deszczową od kranówki. Dzięki niej otrzymują lepsze warunki do rozwoju.

Gromadzenie wody deszczowej nie jest jednak jedyną funkcją, jaką mogą pełnić zbiorniki umieszczone pod ziemią. Zbiorniki z atestem PZH umożliwiają przechowywanie w nich wody pitnej. Atesty Polskiego Zakładu Higieny potwierdzają, że określony pojemnik jest bezpieczny i może być w nim umieszczona żywność.

Zbiorniki podziemne wykorzystywane są też z powodzeniem w gospodarstwach rolnych oraz w innych miejscach jako zbiorniki na ścieki, a także na szambo.

Zbiorniki podziemne i ich najważniejsze zalety

Wielokierunkowe wykorzystanie sprawia, że zbiorniki podziemne na wodę zyskują coraz większe zainteresowanie. Zbiorniki na wodę, które można umieścić pod ziemią, zazwyczaj posiadają znacznie większą pojemność niż zbiorniki naziemne. Istnieje także możliwość ich szeregowego łączenia. Tego rodzaju zbiorniki można zainstalować praktycznie w każdym miejscu — nawet pod innymi konstrukcjami. Dzięki temu w łatwy sposób można zaoszczędzić sporo miejsca. Jest to szczególnie ważne w przypadku mniejszych działek. Co więcej, podziemne pojemniki na wodę to także doskonałe rozwiązanie, jeżeli priorytetem są względy estetyczne. Taki zbiornik nie będzie bowiem zauważalny, a więc nie wpłynie na ogólną prezencję ogrodu lub działki.

Do najważniejszych korzyści zaliczamy jednak przede wszystkim aspekty ekologiczne w postaci ponownego wykorzystania deszczówki oraz oszczędności, jakie wiążą się z mniejszym zużyciem wody z kranu.

Podziemne zbiorniki dedykowane od producenta

Każdy pojemnik na wodę oraz inne gromadzone zasoby musi być produkowany według konkretnych norm i zasad. Tylko one zapewniają bezpieczeństwo podczas korzystania. Dlatego dostępne w naszej ofercie produkty to podziemne zbiorniki z atestem, który gwarantuje, że substancje z tworzywa nie przenikają do wody. Co więcej, zbiorniki są bezszwowe i nie ma ryzyka pęknięcia złącza.

Warto zwrócić uwagę również na aspekt ekonomiczny. Zbiorniki podziemne przyczyniają do zaoszczędzenia zasobów aż o 50%, co przekłada się na zmniejszenie wydatków za wodę.

Produkty, które są dostępne w ofercie sklepu online producenta zbiorników na wodę, posiadają niski profil, który minimalizuje zakres koniecznych do wykonania robót ziemnych. Dzięki temu można zaoszczędzić zarówno pieniądze, jak i czas. Zbiorniki podziemne można umieścić w piasku, żwirze, glinie, a także w miejscu, które charakteryzuje się wysokim poziomem wód gruntowych lub też w podłożu kamienistym.

W naszej ofercie znajdziesz zbiorniki podziemne na wodę w różnych pojemnościach, aby dopasować idealną wielkość dla swoich potrzeb. Cena zbiornika na wodę różni się w zależności od jego wymiarów. Oferujemy między innymi podziemne zbiorniki na deszczówkę, podziemne zbiorniki na szambo, zbiorniki "pączek" na wodę deszczową, płaskie zbiorniki podziemne, podziemne zbiorniki na ścieki czy podziemne zbiorniki na wodę pitną.

Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem naszego sklepu online, by wybrać idealny zbiornik podziemny z atestem dla siebie.

Dlaczego warto wybrać zbiorniki Waterflex?

W ofercie firmy Waterflex znajdziesz solidnie wykonane zbiorniki na wodę pitną, które można dopasować pod względem rozmiaru czy kształtu do indywidualnych potrzeb. Wykonane są z polietylenu, czyli bardzo trwałego tworzywa sztucznego, które zostało dopuszczone do kontaktu z żywnością. Jest on odporny na działanie m.in. różnego rodzaju czynników chemicznych, fizycznych oraz atmosferycznych, dlatego świetnie sprawdza się do produkcji zbiorników na wodę. Oprócz tego wykazuje się dużą solidnością, a do tego jest to tworzywo sztuczne, a więc trwałe i nie ma problemu z korozją.

Każdy ze zbiorników charakteryzuje się przy tym idealną szczelnością – ich eksploatacja nie wymaga przeprowadzania regularnej konserwacji, jest zatem wyjątkowo tania. Producent zbiorników gwarantuje ich długoletnie użytkowanie nawet w trudnych warunkach, na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków przemysłowych.

Warto pamiętać, że do magazynowania wody pitnej należy wykorzystywać wyłącznie zbiorniki spełniające restrykcyjne normy. Wybór naszej oferty jest z tego powodu najlepszym rozwiązaniem. Wszystkie dostępne w naszej ofercie produkty mają atesty Polskiego Zakładu Higieny i certyfikaty producenta, co oznacza, że korzystanie z nich jest całkowicie bezpieczne. Co bardzo istotne, nasze pojemniki mogą być wykorzystywane również do gromadzenia wielu innych rodzajów płynów i substancji sypkich, zależnie od indywidualnych potrzeb.

Loading...