Zbiorniki i baniaki z polietylenu na wodę pitną

Filtry
Pojemność (litr)
-
Szerokość
-
Długość
-
Wysokość
-
Cena
-

Plastikowe pojemniki i zbiorniki wykonane z polietylenu służą głównie do przechowywania wody pitnej, ale nie tylko. Można w nich również magazynować np. glikol, olej napędowy lub inne ciecze. Plastikowe pojemniki na wodę przeznaczone są do celów spożywczych, mają zastosowanie komercyjne, rolnicze, a także są użytkowane w gospodarstwach domowych.

Wykorzystanie w baniakach na wodę polietylenu – materiału dopuszczonego do kontaktu z żywnością – gwarantuje bezpieczne trzymanie wody przeznaczonej do spożycia. Zbiorniki na wodę pitną są przydatne szczególnie wtedy, gdy istnieje potrzeba magazynowania zapasów na wypadek awarii wodociągu lub ograniczenia dostępu do wody. Najczęściej korzystają z nich właściciele gospodarstw rolnych, a także organizatorzy różnego rodzaju zgromadzeń publicznych – np. na wyjazdach wypoczynkowych, koncertach czy warsztatach.

Zbiorniki do transportu można wykorzystać także jako zbiorniki do kampera, dzięki czemu będzie zapewniony dostęp do wody pitnej w trakcie podróży. Atrakcyjna cena zbiornika do kampera sprawia, że staje się on popularnym wyborem.

Nasze plastikowe zbiorniki na wodę pitną to rozwiązanie korzystne nie tylko ze względu na cenę, ale także z powodu ekologii – redukują konieczność zakupu wody w małych butelkach. Zbiornik z polietylenu docenią wszystkie osoby, które przykładają wagę do dbania o środowisko – zarówno jeśli chodzi o wykorzystanie ich jako wspomniane baniaki do kamperów, jak i w wielu innych sytuacjach.

Zbiorniki na wodę pitną Waterflex

Jeśli poszukujesz solidnych zbiorników na wodę pitną, w ofercie Waterflex znajdziesz szereg produktów o różnych wymiarach, kształtach i pojemnościach – wszystkie w dobrej cenie. Posiadamy m.in. zbiornik mały, sześcienny, a także kwadratowy zbiornik do transportu wody. Nasze zbiorniki na wodę, np. model kwadratowy, wykonane są z polietylenu – tworzywa sztucznego, które wyróżnia się wysoką trwałością, jest odporne na pęknięcia i korozję, a także obojętne na działanie kwasów, zasad czy rozpuszczalników organicznych. To sprawia, że ciecz przechowywana w pojemnikach nie zmienia swoich właściwości chemicznych i fizycznych.

Zbiorniki na wodę Waterflex wykonywane są w technice rotacyjnej, bez spawów. Zwiększa to wytrzymałość naszych baniaków na wodę pitną oraz wydłuża czas ich eksploatacji. Zbiorniki z atestem PZH można przechowywać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, ponieważ są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Prosty montaż, a także obsługa zbiorników do czystej wody sprawiają, że nie potrzeba skomplikowanych zabiegów konserwacyjnych podczas ich użytkowania.

Zbiornik na wodę do firmy i domu

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór produktów do gromadzenia wody, w tym niskie, wysokie lub wąskie zbiorniki 100 l, 125 l, ale także mniejsze – 18 l, 20 l, 32 bądź 45 l. Zbiorniki o stosunkowo niewielkich rozmiarach świetnie sprawdzą się w gospodarstwie domowym. Ich cena jest korzystna dla każdego, dzięki czemu z łatwością można nabyć pojemnik i wykorzystać go w praktyczny sposób we własnej przestrzeni. Oprócz małych zbiorników znaleźć można także te średniej wielkości, o pojemności 50 l, 64 l lub 70 l, jak i większe – 350 l również w atrakcyjnej cenie. Nie wiesz, jaki zbiornik będzie najlepszy do Twojego gospodarstwa domowego lub przemysłowego? W zależności od potrzeb i ilości płynów, jaką chcesz magazynować, polecamy np. zbiornik 95 l stojący lub modele o innych pojemnościach w płaskim kształcie. Cena zbiornika 95 l, jak i pozostałych modeli plastikowych pojemników znajdujących się w naszej ofercie, jest niezwykle atrakcyjna oraz przystępna dla każdego.

Oferowane przez nas zbiorniki na ciecze spożywcze są z atestem, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Ryzyko przedostania się substancji z tworzywa, z jakiego produkuje się bańki na wodę, jest zatem zminimalizowane do zera.

Różnego rodzaju bańki na wodę i stojące zbiorniki

Nasz asortyment dopasowany jest do potrzeb wszystkich klientów. W związku z tym posiadamy niewielkie zbiorniki polietylenowe o pojemności zaledwie 4 l czy nieco większy zbiornik 20 l. Znajdą się u nas także średnie zbiorniki na wodę np. o pojemności 45 l, 64 l czy też 70 l. Dostępny jest także wygodny, niski zbiornik 100 l. Nie zabraknie u nas też bardzo dużych pojemników typu zbiorniki beczki o pojemności ponad 3000 litrów, które wykonane są z tworzywa w kolorze czarnym. Stojące zbiorniki na wodę to najlepsze rozwiązanie do gromadzenia cieczy spożywczych. Różnorodność produktów, do których należy np. zbiornik z przepierzeniem w atrakcyjnej cenie, pozwala na dostosowanie modelu idealnego dla swoich preferencji. Jeśli szukasz przystępnych cenowo produktów, sprawdź nasze zbiorniki na wodę. Cena z pewnością zaskoczy niejednego klienta!

Innowacyjne zbiorniki z przepierzeniem od Waterflex

Szczególną uwagę warto zwrócić na nasze zbiorniki z przepierzeniem. Przepierzenia, nazywane także przegrodami lub falochronami to niezwykle innowacyjne rozwiązanie marki Waterflex. Jakie korzyści wiążą się z wykorzystywaniem zbiornika z przepierzeniem? Innowacyjny kształt sprawia, że przełamywane są fale podczas transportu. Oznacza to, że zbiornik z wodą stabilizuje się, wycisza, a jednocześnie nie pojawiają się wybrzuszenia w przypadku większych pojemności. Dzięki temu wzrasta jego wytrzymałość. Warto wspomnieć o tym, że jak dotąd innowacyjne zbiorniki z przepierzeniem dostępne są w Polsce wyłącznie u producenta Waterflex.

 Dlaczego warto wybrać zbiorniki na wodę Waterflex?

Oferowane przez naszą firmę zbiorniki na wodę pitną dostępne są w różnych kształtach oraz rozmiarach, dzięki czemu możesz je z łatwością dopasować do pomieszczenia lub łączyć w dowolnych konfiguracjach. W zależności od Twoich potrzeb znajdziesz u nas zbiorniki płaskie, zbiorniki sześcienne, zbiorniki poziome, zbiorniki pionowe, pojemniki typu kostka, zbiorniki beczki, baniaki i bańki na wodę, plastikowe pojemniki typu stożek, zbiorniki typu nadkole do montażu w nadkolach aut dostawczych, pojemniki do spryskiwaczy podwieszanych.

Na specjalne zamówienie możesz wybrać odpowiedni dla siebie kolor produktu. Zbiorniki z atestem PZH produkowane są metodą rotacyjną. Prostota wykonania oraz perfekcyjne wykończenie sprawiają, że zbiorniki polietylenowe na wodę Waterflex są łatwe w czyszczeniu i wyglądają estetycznie. W niektórych modelach po obu stronach w pojemnikach umieściliśmy uchwyty, dzięki czemu podnoszenie lub przenoszenie z miejsca na miejsce plastikowego zbiornika nie powinno stwarzać większych problemów. Z kolei specjalnie zaprojektowane dno, np. w modelu 50 l, z formą krzyżaka, zapewnia stabilny oraz bezpieczny montaż. Nasze zbiorniki do wody pitnej wyposażyliśmy w otwory wlotowe ze szczelną pokrywką i otwory wylotowe, do których możesz dokręcić kranik lub tuleję do węża. W niektórych modelach zbiorników polietylenowych pokrywy mają dodatkowo odpowietrzenie. Niewielka waga pozwala na swobodne przemieszczanie tych produktów.

Dzięki wykonaniu ich z tworzywa sztucznego – polietylenu PEHD – hałas podczas napełniania lub transportu jest maksymalnie zniwelowany, w porównaniu do np. kanistrów metalowych. Grubość ścianek ograniczyliśmy do niezbędnego minimum, z zachowaniem wytrzymałości na naprężenia oraz ewentualną deformację. Nasze zbiorniki polietylenowe zostały zaprojektowane ze szczególną dbałością o ergonomię oraz funkcjonalność, natomiast zastosowane w nich przepierzenia działają jak falochrony podczas transportu, przełamując fale oraz stabilizując zbiornik. Postaw na mały zbiornik 18 l lub większą beczkę z polietylenu na wodę 45 l bądź 50 l, zbiornik stojący 90 l, a także 300 l i zadbaj o środowisko, oszczędzając wodę.

 

Dlaczego warto wybrać zbiorniki Waterflex?

W ofercie firmy Waterflex znajdziesz solidnie wykonane zbiorniki na wodę pitną, które można dopasować pod względem rozmiaru czy kształtu do indywidualnych potrzeb. Wykonane są z polietylenu, czyli bardzo trwałego tworzywa sztucznego, które zostało dopuszczone do kontaktu z żywnością. Jest on odporny na działanie m.in. różnego rodzaju czynników chemicznych, fizycznych oraz atmosferycznych, dlatego świetnie sprawdza się do produkcji zbiorników na wodę. Oprócz tego wykazuje się dużą solidnością, a do tego jest to tworzywo sztuczne, a więc trwałe i nie ma problemu z korozją.

Każdy ze zbiorników charakteryzuje się przy tym idealną szczelnością – ich eksploatacja nie wymaga przeprowadzania regularnej konserwacji, jest zatem wyjątkowo tania. Producent zbiorników gwarantuje ich długoletnie użytkowanie nawet w trudnych warunkach, na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków przemysłowych.

Warto pamiętać, że do magazynowania wody pitnej należy wykorzystywać wyłącznie zbiorniki spełniające restrykcyjne normy. Wybór naszej oferty jest z tego powodu najlepszym rozwiązaniem. Wszystkie dostępne w naszej ofercie produkty mają atesty Polskiego Zakładu Higieny i certyfikaty producenta, co oznacza, że korzystanie z nich jest całkowicie bezpieczne. Co bardzo istotne, nasze pojemniki mogą być wykorzystywane również do gromadzenia wielu innych rodzajów płynów i substancji sypkich, zależnie od indywidualnych potrzeb.

Loading...