Zbiornik 48 litrów 50x30x37 z uchwytami i otworem eM

412,00 zł
Netto

Półprzezroczysty zbiornik 2" pokrywką bez odpowietrzenia, nie wychodzącą poza obrys zbiornika, z wyjściem gwintowanym 0,75".

Dno z formą krzyżaka dla stabilnego montażu. Uchwyty usadowione po obu stronach zbiornika ułatwiają transport. Przez zbiornik na wylot przechodzi otwór.

Wymiary: 50 x 30 x 37 cm (długość x szerokość x wysokość)

Waga: 4 kg

Zbiorniki z polietylenu. Posiadają otwór wlotowy z pokrywką. Drugi otwór - wylotowy  - znajduje się w najniższym możliwym miejscu (spustowy) na bocznej ściance i jest gwintowany - gotowy do użytku, wystarczy wkręcić kranik bądź tuleję do węża. Średnica otworu wylotowego jest wskazana w opisie. Niektóre zbiorniki mają wylot gwintowany ale nieudrożniony, łatwy do udrożnienia, wg potrzeby, uchwyty to nowość wśród naszych zbiorników.

Stan w magazynie: 1
Ilość
Produkt dostępny w magazynie.

UWAGA zbiornik posiada otwór pionowo na przestrzał, np. w celu "nabicia" na drążek. Dodatkowo "krzyżak" w dnie zbiornika, np. w celu zabezpieczenia zbiornika przez nasadzenie go na krzyżowo zamocowanych drążkach.

Długość: 50.00 cm
Szerokość: 30.00 cm
Wysokość: 37.00 cm
Waga: 5 kg  (zbiornik wypełniony wodą waży max 55 kg)

MARYNARSKI TIP :-) Podobny zbiornik z naszego asortymentu - zbiornik eM jest zaprojektowany tak aby go móc związać aby zapobiec jego poruszaniu się w warunkach wietrznych. Krzyżak na dnie i otwór na przestrzał do stabilnego usadowienia. Unikalny system pozwala na łatwe używanie i transport tych lekkich pojemników. Po wypełnieniu wodą, stanowi 55 kg balastu na każdą nogę.

1 Przedmiot

Specyficzne kody

Pojemność
  • 45
Wysokość
  • 37
Długość
  • 50
Szerokość
  • 30

Zobacz także