Dostawa

1.     Wysyłka towaru następuje w tym samym bądź kolejnym dniu roboczym liczonym od momentu  potwierdzenia przyjęcia zamówienia i akceptacji formy płatności (online, potwierdzenie przelewu lub za pobraniem) - jeśli dany produkt znajduje się na stanie sklepu.

2.     Czas dostawy 24-48 godzin wyłącznie jeśli zamówienie zostanie złożone i potwierdzone do godziny 11.00. Opcja aktywna w dniach poprzedzających dzień roboczy. Mimo dokładania wszelkich starań z naszej strony firmy kurierskie nie gwarantują już dostawy w 24 godz. a w okresie przedświątecznym zastrzegają sobie możliwość większych opóźnień.

3.     Za dopłatą w wysokości 15,00 zł brutto możliwa dostawa firmą DPD w sobotę - po uzgodnieniu z nami.

4.    Czas wysyłki towaru, którego nie ma aktualnie na stanie sklepu wynosi przeciętnie 1-5 tygodni. Jednak w okresie pandemii może on wynosić nawet do 8 tygodni.

5.    Dostawa towaru realizowana jest za pośrednictwem usług kurierskich.

6.     Przesyłki realizujemy na terenie Polski i Czech, o możliwość przesłania do innych krajów należy każdorazowo zapytać Sprzedawcę - podając rodzaj i ilość towaru oraz kod pocztowy w kraju odbioru w celu ustalenia kosztów przesyłki.

7.  Wysyłka za granicę - istnieje możliwość zakupu towaru z opcją "odbiór osobisty". Po zaksięgowaniu płatności wydamy towar Twojemu kurierowi.

8.     Dla jednorazowego zamówienia większej ilości zbiorników istnieje możliwość wysłania ich na palecie - zapytaj nas o wycenę podając model zbiornika, ilość oraz kod pocztowy odbioru. Zrobimy to dla Państwa z przyjemnością.

Loading...