Zbiornik 12 litrów 42x15x20 duża pokrywka

262,00 zł
Netto

Półprzezroczysty zbiornik 12 l na wodę z dwoma wylotami gwintowanymi nieudrożnionymi na przeciwległych ściankach:

Ø na dole z boku zbiorniczka spust 3/4' BSP
Ø i na górze z boku na przeciwległej ściance spust 3/4' BSP

Istnieje możliwość wyboru, który wylot na wodę w zbiorniku 12 l ma pozostać zaślepiony (w celu udrożnienia wystarczy wypchnąć/przewiercić plastikowy lak). Zbiornik posiada 10 cm zakręcaną pokrywkę z gumowym uszczelnieniem i z odpowietrzeniem.

Zbiornik plastikowy na wodę 12 l z polietylenu zdatny jest m.in. do przechowywania glikolu, a także wody pitnej. Pojemnik dostępny jest z pokrywką z odpowietrzeniem i bez udrożnionych obu otworów wylotowych. Zbiornik 12 l to bardzo popularny model także jako zbiornik buforowy!

Wymiary zbiornika na wodę 12 l: 42 x 15 x 20 cm (długość, szerokość, wysokość) + pokrywka.
Waga: 1,3 kg

Stan w magazynie: 9
Ilość
Produkt dostępny w magazynie.

Magazynowanie wody lub innych substancji jeszcze nigdy nie było tak proste. Półprzezroczysty zbiornik 12 l na wodę dostępny jest z dwoma wylotami gwintowanymi nieudrożnionymi na przeciwległych ściankach. Oferujemy możliwość wyboru, który z nich ma pozostać zaślepiony (w celu udrożnienia wystarczy wypchnąć/przewiercić plastikowy lak). Zatem sam ustalasz miejsce wylotu według własnych potrzeb! Oferujemy zbiornik 12 l na wodę w korzystnej cenie, aby każdy z Was mógł zaopatrzyć się w model dla siebie. Szerokie zastosowanie przekłada się na możliwość użytkowania zarówno w domu, jak i w większych zakładach. Stosunkowo niewielka pojemność idealnie sprawdzi się na własny użytek.

9 Przedmioty

Specyficzne kody

Pojemność
  • 12