Korzyści z beczek z polietylenu na wodę

Za wykorzystaniem tego typu zbiorników na wodę (czystą i brudną) przemawia kilka względów. Przede wszystkim niewątpliwą zaletą jest mobilność – a to docenią zwłaszcza miłośnicy dłuższych podróży. Można wykorzystać zbiorniki poziome do kampera, dzięki którym woda pitna będzie zawsze gotowa do użycia. Częste wyjazdy, zwłaszcza do miejsc, które wymagają zorganizowania pełnego bagażu, mogą wydawać się trudne bez dostępu do wody, jednak nasze zbiorniki na kamper bądź do przyczepy ułatwią każdą wycieczkę, niezależnie od warunków i lokalizacji! Zbiorniki na zamówienie dostępne w ofercie naszego sklepu to także korzyść ekonomiczna, pozwalająca na zaoszczędzenie konkretnej sumy pieniędzy. Dzięki nim nie ma potrzeby generowania dodatkowej ilości wody, ponieważ wykorzystuje się tę z naturalnego obiegu w przyrodzie.

Bezpieczeństwo to podstawa – zbiorniki na wodę z gwarancją

Warto pamiętać, że do magazynowania wody pitnej należy wykorzystywać wyłącznie zbiorniki spełniające restrykcyjne normy. Wybór naszej oferty jest z tego powodu najlepszym rozwiązaniem. Wszystkie dostępne w naszej ofercie produkty mają atesty Polskiego Zakładu Higieny i certyfikaty producenta, co oznacza, że korzystanie z nich jest całkowicie bezpieczne. Co bardzo istotne, nasze pojemniki mogą być wykorzystywane również do gromadzenia wielu innych rodzajów płynów i substancji sypkich, zależnie od indywidualnych potrzeb.

Jako doświadczony producent możemy zaproponować następujące rodzaje zbiorników na wodę pitną: pionowe, poziome, płaskie, sześcienne, w kształcie kostki lub stożka, beczki, baniaki, pojemniki typu nadkole, czyli nadające się do montażu w autach dostawczych, montowane do spryskiwaczy podwieszanych, jednopłaszczowe zbiorniki do AdBlue czy zbiorniki z gwintowanym odpływem. Oferujemy także różne wielkości zbiorników, w tym zbiornik stacjonarny 10 l, bądź większe, a także modele różniące się od siebie systemem montażu – w tym zbiornik na wodę naziemny.

Polecane produkty

Nasze zbiorniki do wody znajdują zastosowanie w prywatnych domach jednorodzinnych, gospodarstwach rolnych, firmach, przemyśle, w laboratoriach i w wielu innych miejscach. Przydają się także podczas organizacji różnorodnych imprez plenerowych. Chętnie korzystają z nich przedsiębiorstwa działające w branży spożywczej, które na przykład wykorzystują je do robienia zapasów wody do celów produkcyjnych. Różnorodny kształt naszych pojemników doskonale sprawdza się w niewielkich przestrzeniach zabudowy kamperów. Pionowe lub poziome zbiorniki na wodę sprawdzą się idealnie w każdych warunkach.

Wielkość dopasowana do Twoich potrzeb

Nasz asortyment to zbiorniki na wodę pitną o bardzo zróżnicowanej pojemności. Najmniejsze dostępne w asortymencie mieszczą 4 litry, a największe ponad 3000 litrów. Każdy ze zbiorników może być wykorzystany w różny sposób, w zależności od wymiarów i sposobu montażu. Dlatego beczki z polietylenu na wodę to najlepszy wybór z możliwością dostosowania pojemności do konkretnych potrzeb.

Zbiorniki na wodę – najwyższa jakość

Na ich jakość oraz trwałość (odporność na utlenianie) wpływ ma m.in. to, że produkujemy je metoda rotacyjną, czyli bez spawów. Część produktów wyposażona jest w odpowietrznik z filtrem zabezpieczającym pojemnik przed zanieczyszczeniami. Zbiorniki o dużych pojemnościach posiadają przepierzenia, które podczas transportu cieczy działają jak falochrony-stabilizują wyciszają zbiorniki. Dodatkowo istnieje możliwość wykonania otworu w dowolnym miejscu wskazanym przez klienta.

Waterflex – dlaczego warto wybrać nasze zbiorniki?

Oferowane przez nas zbiorniki sprawdzają się doskonale wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba magazynowania i/lub transportowania wody pitnej. Niezależnie od zastosowania oraz indywidualnych potrzeb gwarantujemy, że pojemniki od producenta Waterflex, sprostają oczekiwaniom nawet bardzo wymagających osób. Zalet zbiorników na wodę jest bardzo dużo, ale do najważniejszych należy zaliczyć:

Zbiorniki na wodę pitną dla domów prywatnych
 • wykonane są zgodnie z najwyższymi standardami jakości,
 • produkcja metodą rotacyjną,
 • są idealnie szczelne, wytrzymałe i odporne na działanie różnych substancji oraz trudnych warunków atmosferycznych, w tym zmiennych temperatur (nawet od –20°C aż do 90°C),
 • nadają się do przechowywania wody pitnej zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz (minimalne ryzyko namnażania bakterii groźnych dla zdrowia człowieka baterii przy jej magazynowaniu),
 • idealne do transportowania cieczy poprzez zastosowanie przepierzeń – działających jak falochron,
 • dzięki różnorodnym kształtom i pojemnościom bez problemu dopasowuje się je do pomieszczenia, w którym mają być zamontowane (zbiorniki można także łączyć ze sobą),
 • wyposażone są w otwory wlotowe ze szczelną pokrywką (lub z pokrywką z odpowietrzeniem) i wylotowe, do których można np. dokręcić kranik lub końcówkę do węża,
 • mają niewielką wagę, dzięki czemu ich przeniesienie czy przetransportowanie w inne miejsce nie stanowi żadnego problemu,
 • są łatwe w czyszczeniu,
 • dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Już teraz serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem i zamawiania zbiorników na wodę pitną prosto od producenta! Bez problemu znajdziesz u nas pionowe, poziome i okrągłe zbiorniki, które można dopasować wielkością, pojemnością, kształtem czy kolorem do indywidualnych potrzeb. Każda osoba korzystająca z naszej oferty może mieć pewność, że zaopatruje się w towar najwyższej jakości, który z powodzeniem można wykorzystywać do magazynowania wielu różnych substancji. Dowodem tego jest udzielana przez nas wieloletnia gwarancja. Obserwuj nas na Facebooku, tam zamieszczamy kody rabatowe!

Istnieje możliwość wykonania matrycy zbiornika zgodnie z rysunkiem Klienta. Zapytaj nas o wycenę i warunki zamówienia. Zbiorniki na zamówienie z oferty naszego sklepu to najlepszy wybór do Twojego gospodarstwa domowego lub przemysłowego!

Wyprzedaż

Wszystkie produkty w promocji

Najczęściej Kupowane

 • EKSPRESOWA DOSTAWA

  Dostawa kurierem w ciągu 1-2 dni!

 • 24/7 WSPARCIE

  Skontaktuj się z nami pomożemy Ci wybrać właściwy produkt.

 • BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

  Płatność przy odbiorze lub przelewem.