Large ground tanks

Zbiornik Verticale

Zbiornik Verticale

1341.00 zł netto
Dodano! Nie można dodać więcej!
Zestaw Rimini

Zestaw Rimini

2137.00 zł netto
Dodano! Nie można dodać więcej!
1380 liter tank barrel

1380 liter tank barrel

3168.00 zł netto
Dodano! Nie można dodać więcej!
2500 liters tank

2500 liters tank

4675.00 zł netto
Dodano! Nie można dodać więcej!

Wyprodukowane ze sprawdzonych tworzyw zbiorniki przelewowe to gwarancja jakości oraz szczelności – zapewnionej przez bezszwową technologię. Pojemniki przeznaczone są do montażu na powierzchni, na zewnątrz budynków. Wyróżnia je lekka masa oraz recyklingowane materiały użyte do ich produkcji. 

Duże zbiorniki naziemne — zastosowanie

Zbiorniki zewnętrzne pozwalają zaoszczędzić nawet do 50% wykorzystywanej wody z gospodarstwa domowego. Dlatego oferujemy zbiorniki przelewowe duże, dzięki którym istnieje możliwość magazynowania opadów deszczu do ponownego wykorzystania. Z takiego rozwiązania najczęściej korzystają osoby posiadające ogród, które wodę deszczową wykorzystują w celu podlewania roślin. Natomiast deszczówka znajduje zastosowanie także podczas mycia samochodu lub innego pojazdu, prania czy w trakcie sprzątania tarasu lub chodnika.

Zbiorniki naziemne duże mogą także służyć do gromadzenia chemikaliów, zwłaszcza w dużych gospodarstwach przemysłowych i rolniczych.

Zbiorniki przelewowe w zależności od modelu, wyposażone są w zawór spustowy, śrubunek przyłączeniowy z gwintem zewnętrznym czy armaturę do podłączenia kilku zbiorników. Każdy z nich posiada także atest spożywczy, co przekłada się na bezpieczeństwo podczas korzystania ze zbiornika. Jednocześnie oznacza to, że oferowane przez nas pojemniki mogą służyć do gromadzenia w nich wody pitnej. Zbiorniki z atestem PZH stanowią gwarancję tego, że użyty w produkcji polietylen nie ma negatywnego wpływu na przechowywaną w środku ciecz.

Szeroka oferta producenta zbiorników na wodę

Naziemne zbiorniki na wodę i inne substancje dostępne w naszym sklepie internetowym, różnią się pojemnością. Jest to 1000 l, 1500 l, 2000 l, 3000 l, 5000 l, 7000 l, 9000 l, 10000 l, 15000 l oraz 20000 litrów. Wszystkie z nich zostały wyprodukowane przy zastosowaniu wytrzymałych, ale zarazem lekkich materiałów. Co więcej, pojemniki na wodę posiadają ergonomiczny kształt. Dzięki temu ich transport nie sprawia większych trudności.

Nasze zbiorniki zostały wykonane z polietylenu. Zbiorniki z atestem PZH umożliwiają przechowywanie w nich wody pitnej oraz żywności. Co więcej, pojemniki są odporne na promieniowanie UV, a także na działanie większości agresywnych chemikaliów.

Zbiorniki na wodę i żywność pozostają w nienaruszonym stanie przez długi czas. Nie ulegają korozji, a dzięki temu dobrze prezentują się latami. Co więcej, pojemniki naziemne od producenta zbiorników na wodę pitną są objęte 5-letnią gwarancją, a także w pełni poddają się recyklingowi.

Dodatkowo naziemne zbiorniki na wodę mogą umożliwiać elektroniczny pomiar poziomu z bezprzewodową transmisją danych. Mogą być także wyposażone w zawór spustowy, śrubunek przyłączeniowy z gwintem zewnętrznym (w górnej części zbiornika) czy armaturę do podłączenia kilku zbiorników.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był zadowolony z naszych produktów. Dlatego oferta obejmuje zbiorniki naziemne w różnych wymiarach – duże, mniejsze, o różnych pojemnościach. Zbiorniki naziemne z naszego sklepu online gwarantują zadowolenie nawet najbardziej wymagających osób.

UWAGA! Dofinansowanie zbiorników na wodę – PROGRAM MOJA WODA, poszukaj na stronie ministerstwa.

Dlaczego warto wybrać zbiorniki Waterflex?

W ofercie firmy Waterflex znajdziesz solidnie wykonane zbiorniki na wodę pitną, które można dopasować pod względem rozmiaru czy kształtu do indywidualnych potrzeb. Wykonane są z polietylenu, czyli bardzo trwałego tworzywa sztucznego, które zostało dopuszczone do kontaktu z żywnością. Jest on odporny na działanie m.in. różnego rodzaju czynników chemicznych, fizycznych oraz atmosferycznych, dlatego świetnie sprawdza się do produkcji zbiorników na wodę. Oprócz tego wykazuje się dużą solidnością, a do tego jest to tworzywo sztuczne, a więc trwałe i nie ma problemu z korozją.

Każdy ze zbiorników charakteryzuje się przy tym idealną szczelnością – ich eksploatacja nie wymaga przeprowadzania regularnej konserwacji, jest zatem wyjątkowo tania. Producent zbiorników gwarantuje ich długoletnie użytkowanie nawet w trudnych warunkach, na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków przemysłowych.

Warto pamiętać, że do magazynowania wody pitnej należy wykorzystywać wyłącznie zbiorniki spełniające restrykcyjne normy. Wybór naszej oferty jest z tego powodu najlepszym rozwiązaniem. Wszystkie dostępne w naszej ofercie produkty mają atesty Polskiego Zakładu Higieny i certyfikaty producenta, co oznacza, że korzystanie z nich jest całkowicie bezpieczne. Co bardzo istotne, nasze pojemniki mogą być wykorzystywane również do gromadzenia wielu innych rodzajów płynów i substancji sypkich, zależnie od indywidualnych potrzeb.

Loading...