Zbiorniki do kamperów

Filtry
Pojemność (litr)
-
Szerokość (cm)
-
Długość (cm)
-
Wysokość bez pokrywki (cm)
-
Cena
-

Podróż kamperem to niezapomniana przygoda, na którą decyduje się coraz więcej osób. Swoboda w zakresie wyboru trasy oraz niezależność związana z brakiem potrzeby szukania noclegu to główne atuty, jakie doceniane są przez kamperowiczów. Przy obecnych możliwościach technologicznych, w trakcie wycieczki mamy zapewnione w kamperze wszystko to, co jest potrzebne do codziennego funkcjonowania. Nie inaczej jest z wyposażeniem, które pozwala zachować higienę każdego dnia podróży. Jednym z najważniejszych elementów są zbiorniki do kampera. To w nich przechowywane są przede wszystkim zapasy wody.

Czym charakteryzują się zbiorniki do kampera?

Pojemniki do kampera mają niewielkie rozmiary oraz ergonomiczne kształty, dzięki czemu zajmują niewiele miejsca. Co więcej, odznaczają się stosunkowo niewielką wagą, dzięki czemu są wygodne podczas ich przenoszenia. W odróżnieniu od zbiorników metalowych, wyróżniają się niskim natężeniem tzw. chlupotania w trakcie transportu.

W ofercie naszego sklepu online znajduje się szeroki wybór zbiorników na wodę o różnorodnej pojemności. Z łatwością można więc wybrać taki pojemnik, który jest najlepiej dopasowany do indywidualnych potrzeb. Polietylenowe zbiorniki na wodę do kampera stanowią doskonały wybór w kwestii dbałości o środowisko. Co więcej, wysokiej jakości materiały oraz zastosowanie metody rotacyjnej sprawiają, że są one niezwykle wytrzymałe. Oznacza to, że zakup tego rodzaju pojemników do kampera staje się inwestycją na długie lata.

Pojemniki do kampera wyposażone są w pokrywki. Niektóre pokrywki do zbiorników posiadają odpowietrzenie, a inne są szczelne lecz konstrukcja umożliwia samodzielne wykonanie odpowietrzenia. Wszystkie zbiorniki do kampera, które oferowane są w naszym sklepie online Waterflex, produkowane są w oparciu o atesty bezpieczeństwa. Zbiorniki z atestem PZH umożliwiają przechowywanie w nich wody pitnej oraz innych cieczy spożywczych.

Należy pamiętać o tym, aby regularnie uzupełniać zbiornik na wodę w kamperze. Dzięki temu zapewnimy sobie nieustanny dostęp do wody podczas podróży. Samo napełnianie pojemnika do kampera jest bardzo proste. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria, takie jak wąż ogrodowy, końcówka do węża czy ewentualnie konewka.

Zbiorniki na wodę do kampera od producenta Waterflex

Naszym klientom oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości zbiorników na wodę do kampera. Są to między innymi zbiorniki płaskie, zbiorniki "wieże" na wodę, pojemniki stojące, zbiorniki z uchwytami, zbiorniki na nadkole, zbiorniki na wodę pod auto w miejsce koła zapasowego czy zbiorniki z przepierzeniami. Przepierzenia to swojego rodzaju falochrony, które zwiększają wytrzymałość, wyciszają odgłosy chlupotu wody oraz pomagają stabilizować zbiornik. Zbiorniki z przepierzaniami nazywa się także przegrodami.

W produkcji naszych wyrobów wykorzystujemy polietylen. Jest to tworzywo sztuczne, które oznacza się bardzo wysoką trwałością, a także wykazuje odporność na pęknięcia i korozję. Co więcej, zbiorniki do kampera z polietylenu są obojętne na działanie kwasów, zasad czy też rozpuszczalników organicznych. Są także odporne na negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych, w tym skoki temperatury czy wilgotność. Oferowane przez nas pojemniki na wodę do kamperów są bardzo łatwe w montażu, jak i późniejszej obsłudze. Ponadto nie wymagają zaawansowanych zabiegów mających na celu ich konserwację w trakcie użytkowania.

Plastikowe pojemniki do kampera tworzone są w oparciu o różnorodne potrzeby klientów. Naszym celem jest zadbanie o to, aby instalacja wodna w kamperze była niezawodna. Rozumiemy, że bogaty wybór dedykowanych zbiorników może nie być prosty. Dlatego nasi specjaliści z chęcią pomogą w podjęciu decyzji odnośnie zakupu optymalnego rozwiązania.

Tworzymy najlepsze produkty, które znacząco wpłyną na komfort Twojej podróży.

Dlaczego warto wybrać zbiorniki Waterflex?

W ofercie firmy Waterflex znajdziesz solidnie wykonane zbiorniki na wodę pitną, które można dopasować pod względem rozmiaru czy kształtu do indywidualnych potrzeb. Wykonane są z polietylenu, czyli bardzo trwałego tworzywa sztucznego, które zostało dopuszczone do kontaktu z żywnością. Jest on odporny na działanie m.in. różnego rodzaju czynników chemicznych, fizycznych oraz atmosferycznych, dlatego świetnie sprawdza się do produkcji zbiorników na wodę. Oprócz tego wykazuje się dużą solidnością, a do tego jest to tworzywo sztuczne, a więc trwałe i nie ma problemu z korozją.

Każdy ze zbiorników charakteryzuje się przy tym idealną szczelnością – ich eksploatacja nie wymaga przeprowadzania regularnej konserwacji, jest zatem wyjątkowo tania. Producent zbiorników gwarantuje ich długoletnie użytkowanie nawet w trudnych warunkach, na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków przemysłowych.

Warto pamiętać, że do magazynowania wody pitnej należy wykorzystywać wyłącznie zbiorniki spełniające restrykcyjne normy. Wybór naszej oferty jest z tego powodu najlepszym rozwiązaniem. Wszystkie dostępne w naszej ofercie produkty mają atesty Polskiego Zakładu Higieny i certyfikaty producenta, co oznacza, że korzystanie z nich jest całkowicie bezpieczne. Co bardzo istotne, nasze pojemniki mogą być wykorzystywane również do gromadzenia wielu innych rodzajów płynów i substancji sypkich, zależnie od indywidualnych potrzeb.

Loading...