Pompy do zbiorników

Pompa GAP X-80 Waterflex

Pompa GAP X-80

860.00 zł netto
Dodano! Nie można dodać więcej!
Kosz ssawny do pompy 1 1/4"

Kosz ssawny do pompy 1 1/4"

331.00 zł netto
Dodano! Nie można dodać więcej!

Pompy, znajdujące się w naszej ofercie to przede wszystkim modele pomp zatapialnych. Co to oznacza i do czego służą te urządzenia? Już śpieszymy w odpowiedzią!

Pompy zatapialne to prawdziwi bohaterowie w świecie hydrauliki. Choć często ukryte w głębinach studni, zbiorników czy piwnic, ich rola w naszym codziennym życiu jest nieoceniona. Wyobraź sobie, że podczas gwałtownej burzy Twoja piwnica nagle zamienia się w basen. Co robisz? Wtedy na scenę wkraczają pompy zatapialne, gotowe do działania, aby szybko i skutecznie usunąć wodę, ratując Twój dobytek przed zalaniem.

Pompy do zbiorników - gdzie znajdują zastosowanie?

Pompy doskonale sprawdzają się również w ogrodnictwie. Kiedy Twoje rośliny potrzebują nawadniania, a dostęp do wody jest utrudniony, te niewielkie, lecz potężne urządzenia pomogą Ci dostarczyć życiodajną ciecz prosto do korzeni Twoich ulubionych kwiatów i warzyw. Dzięki nim podlewanie dużego ogrodu staje się prostsze i bardziej efektywne. Jednak kluczowe jest ich zastosowanie w systemach gromadzących wodę, na przykład deszczówkę. Ekologia i rozsądna gospodarka zasobami w obecnym świecie to złota zasada. Takie podejście również promujemy i popieramy, a także umożliwiamy Wam skonstruowanie takiego systemu. Aby go skompletować potrzebna będzie bohaterka tej kategorii, czyli pompa. Umieszczona w zbiorniku, umożliwia efektywne wykorzystanie zgromadzonej wody. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wody do podlewania ogrodu, mycia samochodu czy nawet spłukiwania toalet, pompa zatapialna zapewni Ci stały dostęp do darmowej, ekologicznej wody. Są one w stanie automatycznie pompować wodę ze zbiorników na deszczówkę do systemów nawadniających, co znacząco ułatwia zarządzanie ogrodem i domem.

Sekrety wydajności pomp do zbiorników

Swoje szerokie zastosowania i wszechstronność, zawdzięczają przemyślanej budowie i sprytnie działającym elementom, takim jak silnik będący sercem każdej pompy. Zapewnia niezbędną moc do przepompowywania wody. Wysokiej jakości, hermetycznie zamknięte silniki są odporne na zalanie i korozję, co zapewnia ich długą żywotność. Kolejnym jest Wirnik , czyli element, który bezpośrednio napędza wodę. Wszystko co w środku musi być dobrze chronione od zewnątrz, odpowiedzialna jest za to obudowa. Musi być wytrzymała i odporna na korozję, aby chronić komponenty pompy. Najlepsze modele posiadają obudowy wykonane z materiałów takich jak stal nierdzewna lub wzmocnione tworzywa sztuczne. Aby chronić mechanizmy przed uszkodzeniami poprzez zanieczyszczenia i cząsteczki w pompę wbudowano filtry i kratki wlotowe. Kolejnym głównym elementem jest pływak, o bardzo sprytnej funkcji. Jest to automatyczny włącznik/wyłącznik, który uruchamia pompę, gdy poziom wody osiągnie określoną wysokość, i wyłącza ją, gdy woda zostanie odpompowana. To nie tylko zwiększa wygodę użytkowania, ale także chroni pompę przed suchobiegiem.

Dlaczego warto wybrać zbiorniki Waterflex?

W ofercie firmy Waterflex znajdziesz solidnie wykonane zbiorniki na wodę pitną, które można dopasować pod względem rozmiaru czy kształtu do indywidualnych potrzeb. Wykonane są z polietylenu, czyli bardzo trwałego tworzywa sztucznego, które zostało dopuszczone do kontaktu z żywnością. Jest on odporny na działanie m.in. różnego rodzaju czynników chemicznych, fizycznych oraz atmosferycznych, dlatego świetnie sprawdza się do produkcji zbiorników na wodę. Oprócz tego wykazuje się dużą solidnością, a do tego jest to tworzywo sztuczne, a więc trwałe i nie ma problemu z korozją.

Każdy ze zbiorników charakteryzuje się przy tym idealną szczelnością – ich eksploatacja nie wymaga przeprowadzania regularnej konserwacji, jest zatem wyjątkowo tania. Producent zbiorników gwarantuje ich długoletnie użytkowanie nawet w trudnych warunkach, na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków przemysłowych.

Warto pamiętać, że do magazynowania wody pitnej należy wykorzystywać wyłącznie zbiorniki spełniające restrykcyjne normy. Wybór naszej oferty jest z tego powodu najlepszym rozwiązaniem. Wszystkie dostępne w naszej ofercie produkty mają atesty Polskiego Zakładu Higieny i certyfikaty producenta, co oznacza, że korzystanie z nich jest całkowicie bezpieczne. Co bardzo istotne, nasze pojemniki mogą być wykorzystywane również do gromadzenia wielu innych rodzajów płynów i substancji sypkich, zależnie od indywidualnych potrzeb.

Loading...