Zbiornik 140 litrów 55x55x50 kostka

899,00 zł
Netto

Półprzezroczysty zbiornik 140 l na wodę z pokrywką o średnicy 15 cm z odpowietrzeniem, z wyjściem 0,75'' z gwintem wewnętrznym.

Wymiary: 55 x 55 x 50 cm (długość, szerokość, wysokość)
Waga: 11 kg

Oferujemy najwyższej jakości zbiornik 140 l z polietylenu, zdatny do trzymania wszelkiego rodzaju płynów i substancji, w tym do magazynowania wody pitnej. Posiada on otwór wlotowy z pokrywką z odpowietrzeniem lub bez niego. Otwór wylotowy z kolei znajduje się w najniższym możliwym miejscu. Spust umieszczony na bocznej ściance ma gwintowanie na głębokość ok. 0,5 cm i jest gotowy do użytku. Wystarczy jedynie zamontować w tym miejscu kranik bądź tuleję do węża. Informacja na temat średnicy otworu wylotowego jest wskazana w opisie. Niektóre zbiorniki posiadają wylot gwintowany, jednak nieudrożniony. Według potrzeb w łatwy sposób można go udrożnić. Grubość ścianek zbiornika 140 l na wodę to 0,8 cm.

Wyposaż swoje gospodarstwo w zbiornik 140 l. Cena jest niezwykle atrakcyjna i idzie w parze z najwyższą jakością wykonania.

Stan w magazynie: 1
Ilość
Produkt dostępny w magazynie.

Dlaczego warto posiadać zbiornik na wodę?

Do niewątpliwych zalet wykorzystywania polietylenowych zbiorników na wodę zalicza się przede wszystkim ich trwałość i niewielka waga, a także oszczędność kosztów. Szerokie zastosowanie pojemnika do gromadzenia wody pitnej czy innych płynów, pozwala na wykorzystanie ich zarówno w gospodarstwach domowych, jak i w przestrzeni przemysłowej. Produkowane w oparciu o atesty bezpieczeństwa, nasze zbiorniki na wodę są najwyższej jakości, wykonane z dbałością o takie detale jak gwint i dopasowana, wkręcana szczelnie pokrywka. Niemal każdy model naszych zbiorników posiada wgrzany gwintowany otwór wylotowy. Posiadamy dla nich ATEST PZH świadczący o zdatności przechowywania w nich wody pitnej. To wszystko przekłada się na możliwość zakupu pojemnika na własny użytek lub do magazynowania zapasów wody lub substancji, potrzebnych w procesie produkcyjnym, co z pewnością zwiększy efektywność wykonywanej pracy, a także pozwoli zmniejszyć miesięczne koszty.

Gwarantujemy, że nasze sześcienne zbiorniki spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

1 Przedmiot

Specyficzne kody

Pojemność
  • 140
Wysokość
  • 50
Długość
  • 55
Szerokość
  • 55