Zbiornik 95 litrów stojący 62x35x50

664,00 zł
Netto

Półprzezroczysty zbiornik z 12 cm (5'') płaską pokrywką bez odpowietrzenia, z wyjściem 0,75''

Wymiary: 62 × 35 × 50 cm (długość, szerokość, wysokość).
Waga: 8 kg.

Stan w magazynie: 4
Ilość
Produkt dostępny w magazynie.

Oferujemy zbiornik 95 l, z polietylenu, zdatny do trzymania m.in. wody pitnej. Posiada otwór wlotowy z pokrywką, która nie wychodzi poza obrys zbiornika i jest szczelna. Jej konstrukcja pozwala na samodzielne wykonanie bezpiecznego odpowietrzenia. Otwór wylotowy znajduje się na dole zbiornika, w bocznej ściance. Jest gwintowany na głębokość ok. 0,5 cm. Można używać go po wkręceniu kranika bądź tulei do węża. Średnica otworu wylotowego jest wskazana w opisie. Niektóre zbiorniki mają nieudrożniony wylot gwintowany, łatwy do udrożnienia według potrzeb. Grubość ścianek: do 0,8 cm.

Dlaczego warto posiadać zbiornik na wodę? 

Dostępny w przystępnej cenie zbiornik na wodę stojący 95 l, posiada atest PZH, świadczący o zdatności przechowywania wody pitnej, a to przekłada się na możliwość zakupu pojemnika na własny użytek. Magazynowanie zapasów wody lub substancji potrzebnych w procesie produkcyjnym z pewnością zwiększy efektywność wykonywanej pracy, a także pozwoli zmniejszyć miesięczne koszty za wodę.

Stojący zbiornik na wodę – must have w firmie i nie tylko

Do niewątpliwych zalet wykorzystywania polietylenowych zbiorników na wodę zalicza się przede wszystkim troskę o środowisko, a także oszczędność kosztów. Szerokie zastosowanie pojemnika do gromadzenia wody oraz innych substancji pozwala na jego montaż zarówno w gospodarstwach domowych, jak i w przestrzeni przemysłowej. Nasze zbiorniki na wodę, także prezentowany tutaj model, są wykonane tak, by cechowała je wysoka jakość. Gwarantujemy, że nasze sześcienne zbiorniki spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

4 Przedmioty

Specyficzne kody

Pojemność
  • 95
Wysokość
  • 50
Długość
  • 62
Szerokość
  • 35