zbiornik 1000 litrów beczka niebieska ZWN

731,00 zł
Netto

Niebieski zbiornik BECZKA z pokrywką o średnicy 35 cm.

Wymiary: 77 x 77 x 230 cm (długość, szerokość, wysokość)

Waga: 21 kg

Zbiornik z atestem PZH, pionowy, wykonany z polietylenu Dowlex 2631 UE, cylindryczny, wertykalny, służy do przechowywania wody pitnej i innych płynów spożywczych.

Zbiornik posiada otwór wylotowy z zakrętką.

Stan w magazynie: 4
Ilość
Produkt dostępny w magazynie.

Niebieski zbiornik o średnicy 38cm i z pokrywką o średnicy 14 cm.

Wymiary: 38 x 38 x 65 cm (długość, szerokość, wysokość)

Waga: 5 kg

Zbiornik stojący, niebieski, wykonany z polietylenu LLDPE, cylindryczny, wertykalny, służy do przechowywania wody pitnej i innych płynów.

Ten baniak posiada po bokach dwa uchwyty ułatwiające podnoszenie i przenoszenie.

Zbiornik nie posiada otworu wylotowego ale istnieje możliwość wykonania go dla Państwa.

UWAGA - zbiornik na zamówienie, z przedpłatą; czas oczekiwania od 1-4 tygodni. Napisz, zadzwoń, zapytaj.

Dostępna w naszej ofercie beczka na wodę pitną o pojemności 1000 l to uniwersalny produkt o wysokiej jakości wykonania. Służy nie tylko do magazynowania wody, ale również innych płynów spożywczych. Wykonano ją z polietylenu o niskiej gęstości, trwałego tworzywa sztucznego, które nie wchodzi w reakcję z przechowywanymi w nim cieczami i nie zmienia ich właściwości. Jest odporna na działanie kwasów, zasad i rozpuszczalników organicznych i dostępna w naszym sklepie w kolorze niebieskim. Charakterystyczne poziome wypustki na powierzchni zbiornika dodatkowo zwiększają stabilność i wytrzymałość konstrukcji. Aby ułatwić podnoszenie, po bokach beczki zamontowaliśmy specjalne poręczne uchwyty. Bezproblemowy transport umożliwia też niewielka waga. Wszystkie beczki 1000 l mają szczelną, dopasowaną pokrywę. Modele z otworem wylotowym z nakrętką możesz zamówić dodatkowo, na specjalne życzenie. Wystarczy, że w tym celu skontaktujesz się z naszym sklepem.

Dlaczego warto zainwestować w Beczki na wodę pitną 1000 l?

Pojemniki w formie beczek na wodę pitną o pojemności 1000 l to produkt idealny zarówno dla gospodarstw domowych, jak i do użytku komercyjnego. Sprawdza się na wypadek awarii lub na potrzeby zaopatrzenia w bieżącą wodę podczas wydarzeń, warsztatów lub innego rodzaju zgromadzeń większej grupy ludzi. Pojemnik ma atest PZH, co gwarantuje wysokie bezpieczeństwo użytkowania. Beczka 1000 l to solidny wyrób, który posłuży Ci przez lata. Jest znacznie lepszym rozwiązaniem od zbiorników metalowych, które nie mają odporności na utlenianie i są problematyczne w przenoszeniu. Wykonanie z tworzywa sztucznego redukuje powstawanie hałasów podczas napełniania oraz transportu i jest obojętne dla przechowywanych cieczy. Beczka dostępna jest na zamówienie. Oferujemy fachowe doradztwo i pomoc w razie jakichkolwiek wątpliwości. Wszystkie produkty firmy Waterflex wykonane są z wysoką dbałością o jakość oraz z myślą o tym, aby zapewnić odbiorcom jak najwyższy komfort i funkcjonalność podczas użytkowania.

4 Przedmioty

Specyficzne kody