Zbiornik na wodę 1000 l

1 208,00 zł
Netto

Zbiornik BECZKA BIAŁA z pokrywką o średnicy 35 cm.

Pojemnik na wodę 1000 to zbiornik do wody pitnej, z ATESTEM PZH, pionowy, wykonany z polietylenu Dowlex 2631 UE. Jest cylindryczny, wertykalny, służy do przechowywania wody pitnej i innych płynów spożywczych. Zbiornik 1000 l na wodę posiada otwór wylotowy z zakrętką.

Dostępna w naszej ofercie beczka o pojemności 1000 l to uniwersalny produkt o wysokiej jakości wykonania. . Pojemniki na wodę 1000 l wykonano z polietylenu o niskiej gęstości, trwałego tworzywa sztucznego, które nie wchodzi w reakcję z przechowywanymi w nim cieczami i nie zmienia ich właściwości. Są odporne na działanie kwasów, zasad i rozpuszczalników organicznych i dostępne w naszym sklepie w kolorze niebieskim. Charakterystyczne poziome wypustki na powierzchni zbiornika na wodę 1000 l dodatkowo zwiększają stabilność i wytrzymałość konstrukcji. Aby ułatwić podnoszenie, po bokach beczki zamontowaliśmy specjalne poręczne uchwyty. Bezproblemowy transport umożliwia też niewielka waga. Wszystkie beczki 1000 l mają szczelną, dopasowaną pokrywę. Modele pojemników 1000 l z otworem wylotowym z nakrętką możesz zamówić dodatkowo, na specjalne życzenie. Wystarczy, że w tym celu skontaktujesz się z naszym sklepem.

UWAGA – zbiornik na wodę 1000 l wykonamy we wskazanym z palety RAL kolorze – na zamówienie, z przedpłatą; czas oczekiwania na taki zbiornik z dedykowanym kolorem 3-7 tygodni. Napisz, zadzwoń, zapytaj – służymy pomocą podczas składania zamówienia.

Wymiary: 77 x 77 x 233 cm (długość, szerokość, wysokość)
Waga: 21 kg

Stan w magazynie: 2
Ilość
Produkt dostępny w magazynie.

Dlaczego warto zainwestować w beczki na wodę pitną 1000 l?

Pojemniki w formie beczek na wodę pitną o pojemności 1000 l to produkt idealny zarówno dla gospodarstw domowych, jak i do użytku komercyjnego. Sprawdzą się na wypadek awarii lub na potrzeby zaopatrzenia w bieżącą wodę podczas wydarzeń, warsztatów lub innego rodzaju zgromadzeń. Pojemnik ma atest PZH, co gwarantuje wysokie bezpieczeństwo użytkowania. Beczka 1000 l to solidny wyrób, który posłuży Ci przez lata. Jest znacznie lepszym rozwiązaniem od zbiorników metalowych, które nie mają odporności na utlenianie i są problematyczne w przenoszeniu. Wykonanie z tworzywa sztucznego redukuje powstawanie hałasów podczas napełniania pojemnika nawet do 1000 l oraz jego transportu i jest obojętne dla przechowywanych cieczy. Beczka dostępna jest na zamówienie. Oferujemy fachowe doradztwo i pomoc w razie jakichkolwiek wątpliwości. Wszystkie produkty firmy Waterflex wykonane są z wysoką dbałością o jakość oraz z myślą o tym, aby zapewnić odbiorcom jak najwyższy komfort i funkcjonalność podczas użytkowania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zbiorników na wodę 1000 l. Cena jest atrakcyjna dla każdego klienta, co jeszcze bardziej zwiększa zainteresowanie produktem.

2 Przedmioty

Specyficzne kody