Zbiornik na wodę – 30 litrów

120,00 zł
Netto

Zbiornik na wodę typu beczka o pojemności 30 l z niebieskiego polietylenu, z poręcznymi uchwytami i ocynkowanym zaciskiem przy pokrywie. Stanowi niezwykle funkcjonalne rozwiązanie do gospodarstw domowych oraz różnego rodzaju przemysłu. Najwyższa jakość i przystępna cena – zbiornik 30 l to idealny produkt, który posłuży jako praktyczny pojemnik przez długi czas.

Wykonane z polietylenu HDPE zbiorniki 30 l nadają się do przechowywania cieczy spożywczych i żywności, np. do kiszenia ogórków czy kapusty.

Wymiary: 32 x 32 x 51 cm (długość, szerokość, wysokość).
Waga: 2 kg.

Zbiornik na zamówienie. Czas realizacji około 7 dni.

Stan w magazynie: 1
Ilość
Produkt dostępny w magazynie.

Jeśli szukasz zbiornika na żywność do użytku w Twoim gospodarstwie domowym, beczka o pojemności 30 l będzie doskonałym wyborem. Produkt tego typu dostępny jest w ofercie naszego sklepu. Służy nie tylko do przechowywania wody, ale również do innych cieczy oraz pożywienia. Świetnie sprawdzi się też podczas domowych czynności takich jak kiszenie ogórków czy kapusty. Beczka na wodę pitną 30 l wykonana jest z niebieskiego polietylenu o wysokiej gęstości. Zastosowanie tego tworzywa sztucznego sprawia, że zawartość zbiornika nie zmieni swoich właściwości. Polietylen jest bezpiecznym materiałem, który nie utlenia się, jest odporny na działanie kwasów, zasad czy rozpuszczalników organicznych i obojętny dla przechowywanej żywności. Wykonanie w technologii rotacyjnej, bez spawów, zapewnia jeszcze większą trwałość i solidność.

Dlaczego warto zainwestować w beczkę na wodę pitną 30 l?

Zbiornik typu beczka o pojemności 30 l to produkt o wszechstronnym zastosowaniu. Dzięki wygodnym uchwytom zamontowanym po bokach pojemnika oraz stosunkowo niewielkiej wadze można go łatwo podnieść i przenieść w inne miejsce. Wyroby dostępne w naszej ofercie mają niezbędne atesty, dlatego możesz w nich bezpiecznie przechowywać żywność. Szczelna pokrywa z ocynkowanym zaciskiem zapewnia hermetyczne zamknięcie, które doskonale chroni żywność oraz wodę przed zepsuciem i wpływem czynników zewnętrznych. Beczki 30 l są ergonomiczne, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Grubość ścianek pojemników jest dopasowana tak, by wytrzymały one przewidywane naprężenia – są więc odporne na wszelkie deformacje, powstające zwykle z upływem czasu. Wybór produktów Waterflex to inwestycja na lata i gwarancja niezawodnej eksploatacji. Oferowane przez nas zbiorniki są ergonomiczne i funkcjonalne. Beczka na wodę pitną 30 l dostępna jest w naszym sklepie na zamówienie. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z fachowego doradztwa oraz pomocy w wyborze odpowiedniego produktu.

1 Przedmiot

Specyficzne kody